» » Відбувся ІІІ Міжнародний конгрес зі спеціальної педагогіки, психології та реабілітології «Інклюзія в новій українській школі: виклики сьогодення»
Інформація
  • Переглядів: 456
  • Автор: Moderator
  • Дата: 13-11-2017, 14:15
13-11-2017, 14:15

Відбувся ІІІ Міжнародний конгрес зі спеціальної педагогіки, психології та реабілітології «Інклюзія в новій українській школі: виклики сьогодення»

Категорія: Стрічка / Інтернатні заклади / Нова українська школа / Інклюзивна освіта

10 листопада у столиці України Києві відбувся ІІІ Міжнародний конгрес зі спеціальної педагогіки, психології та реабілітології «Інклюзія в новій українській школі: виклики сьогодення», в якому взяли участь представники КЗ «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2» директор Наталія Ткачук та вчитель інформатики Олександр Скубак.
Конгрес організований і проведений за ініціативи та сприяння Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Київського університету імені Бориса Грінченка, Інституту спеціальної педагогіки НАПН України, Всеукраїнського фонду «Крок за кроком», Національної асамблеї людей з інвалідністю України.
З вітальним словом до учасників Конгресу звернулися: Марина Порошенко, голова Благодійного фонду Порошенко, Павло Хобзей, заступник міністра освіти і науки України, Василь Кремень, президент Національної академії педагогічних наук України, доктор філософських наук, професор, академік НАПН, Віктор Огнев'юк, ректор Київського університету імені Бориса Грінченка, доктор філософських наук, професор, академік Національної академії педагогічних наук України, В'ячеслав Засенко, директор Інституту спеціальної педагогіки Національної академії педагогічних наук України, доктор педаго­гічних наук, професор, академік НАПН України, Ірина Чепчина, голова центрального правління Українського товари­ства глухих та ін.
У відео-зверненні до учасників Конгресу прозвучали слова вітання з далекої Канади: доктора соціології Романа Петришина, професора Університету Грента Мак Юена та його колеги Юрія Конкіна, директора Українського центру засобів  та розвитку того ж університету.
Пленарне засідання розпочалося з доповіді доктора педагогічних наук, професора, член-кореспондента НАПН України Алли Колупаєвої, заступника директора з наукових питань Інституту спеціальної педагогіки Національної академії педагогічних наук України.
На пленарних виступах Конгресу окрім української, звучали англійська та польська мови. З великим інтересом учасники прослухали, зокрема, доповідь доктора педагогічних наук, професора
Тіма Лормана, президент Університету Конкордія з Канади та док­тора філософії Данути Ал-Кхамісі, доцента кафедри педагогічної терапії Варшавської академії спеціальної педагогіки імені Марії Гжегожевської, Республіка Польща.
Після обідньої перерви відбулися секційні засідання, які проводилися у формі так-званих Лінійок – майстер-класів та тренінгів. Представники нашого закладу освіти взяли участь у ІІ Лінійці з напрямку «Трансформація навчальних закладів: як це робити!» під керівництвом тренера - кандидата педагогічних наук, старшого наукового співробітника Світлани Литовченко, завідувача лабораторії сурдопедагогіки Інституту спе­ціальної педагогіки Національної академії педагогічних наук України. Наталія Ткачук ознайомила учасників лінійки з сучасними тенденціями та технологіями у навчанні дітей з порушенням слуху, а Олександр Скубак зупинився на проблемі застосування комп'ютерних технологій в корекційно-розвитковій роботі з дітьми з особливими освітніми потребами.
Виступи супроводжувалися жвавим обговоренням, дискусіями, що свідчили про актуальність теми і значний інтерес до питань, винесених у тематику Лінійки.
Слід відмітити, що у цілому ІІІ Міжнародний конгрес зі спеціальної педагогіки, психології та реабілітології був організований, підготовлений і проведений на найвищому рівні, що сприяло якомога кращим можливостям як доповідачам, так і диспутантам, учасникам висловити й сприйняти найбільш актуальні думки з приводу інклюзії в новій українській школі. Висловлюємо організаторам, передусім, співробітникам Інституту спеціальної педагогіки НАПН України та колегам з Київського університету імені Бориса Грінченка величезну подяку!
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Січень 2019 (131)
Грудень 2018 (163)
Листопад 2018 (250)
Жовтень 2018 (176)
Вересень 2018 (85)
Серпень 2018 (124)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше