» » Семикласниця Глибоцької гімназії на прийомі у Президента України
Інформація
  • Переглядів: 916
  • Автор: Moderator
  • Дата: 31-05-2017, 09:44
31-05-2017, 09:44

Семикласниця Глибоцької гімназії на прийомі у Президента України

Категорія: Стрічка / Гордість освіти / Глибока

Учні Глибоцької гімназії  у 2016-2017 році вперше долучились до участі у конкурсі «Моє майбутнє з рідною землею!» , який проводить Благодійний фонд «Зміцнення громад». Творчі доробки учасників були представлені у різних номінаціях : поетичний твір, прозовий твір, науково-публіцистичний твір, твір образотворчого мистецтва, виріб декоративно-ужиткового мистецтва.

У цьому році конкурс вперше проходив під патронатом Олесі Костюк (Консульство України в Баварії). Разом з Благодійним фондом «Зміцнення громад» організатором змагань є Європейська соціальна академія.

Отримавши підтримку представників Баварії, Благодійний фонд «Зміцнення громад» трансформував традиційний конкурс дитячої творчості «Моє майбутнє – з рідною землею!» у міжнародний проект «Європейська підтримка – юним митцям України», метою якого є підтримка обдарованої української молоді.

Ініціатором проекту «Європейська підтримка – юним митцям України» стала Олеся Костюк – українська художниця, Президент CCLC Consular Corps Ladies Club of Bavaria. За її словами, такі конкурси не лише допомагають дітям розвивати свій талант, але й популяризують українське мистецтво на міжнародному рівні і привертають увагу спільноти до ситуації на Сході країни.

«Коли ми переглядали роботи учасників, у кожній з них відчувався патріотизм та бажання бачити свою країну вільною і процвітаючою»,-   підкреслює пані Олеся.

25 травня дирекція Благодійного фонду «Зміцнення громад» запросила до Києва 10 переможців конкурсу з усієї України , серед яких семикласниця Глибоцької гімназії Кройтор Марина.

 Захід відбувся в рамках зустрічі Президента України Петра Порошенка з  Прем’єр-міністром Вільної Держави Баварія Хорстом Зеєхофером.

Школярі –переможці конкурсу  розповіли Президенту України та Прем’єр-міністру Вільної Держави Баварія, чому для них важливо розвиватися і розвивати свою країну. Наприкінці заходу діти подарували Президенту та представникам іноземної делегації власні творчі доробки.

Маринка Кройтор  повернулася додому з подарунками від Президента України: надзвичайно красивою книгою про Україну та солодощами. Але найголовніше , що привезла дівчинка – це нові враження і бажання творити нові шедеври ,в  яких буде оспівувати свою землю, квітучу Буковину, рідну Україну.

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Партнери сайту a-yak.net - А як...? Розповідаємо про все, що покращує життя

Архiв новин

Серпень 2019 (71)
Липень 2019 (65)
Червень 2019 (136)
Травень 2019 (196)
Квітень 2019 (138)
Березень 2019 (206)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше