» » Відбулося урочисте відкриття Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді
Інформація
  • Переглядів: 723
  • Автор: Moderator
  • Дата: 16-05-2017, 10:40
16-05-2017, 10:40

Відбулося урочисте відкриття Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді

Категорія: Стрічка / Молодь та спорт

2 травня на базі спортивного комплексу Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба відбулося урочисте відкриття Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді.

Масштабну спортивну подію було організовано Міністерством оборони України, Міністерством молоді та спорту України, Харківською обласною державною адміністрацією та громадською організацією «Всеукраїнська Федерація військово-спортивних єдиноборств».

В ході спартакіади за чемпіонські титули змагалися 17 команд-учасниць з майже всіх областей України. Понад 150 юнаків прибули на цей захід. Протягом чотирьох днів у запеклих спортивних змаганнях молоді спортсмени продемонстрували влучність, силу, витривалість у різноманітних видах спорту: підтягування, біг, плавання, подолання смуги перешкод, метання макету гранати та стрільба з автомату АК-74.

Метою змагань було залучення юнаків до систематичних занять фізичною культурою та спортом, підвищення мотивації до фізкультурно-оздоровчих занять, популяризація здорового способу життя та оволодіння первинними навичками майбутніх захисників Вітчизни.

Команда нашої області формувалась з переможців Чернівецької спартакіади –  вихованців Буковинського ліцею, яких тренували вчителі фізичного виховання Біжан І.М., Дриган І.В. та викладач предмету «Захисту Вітчизни» Гриненко В.П..

До складу команди ввійшли учні, які систематично беруть участь у різноманітних змаганнях і стартакіадах з фізкультури та є гордістю нашого закладу, оскільки часто показують найкращий результат. Серед них: Савчук Іван, Савчук Олександр, Погрибенко Вадим,

Дерен Олександр, Реблян Олексій, Чучко Павло, Германюк Владислав, Паращук Максим, Снігур Павло, Чабан Максим.

Цього року наші ліцеїсти посіли 12 місце. В особистих показниках чудову фізичну підготовку продемонстрували Чучко Павло - ІІ місце з підтягування на перекладині  - 26 разів та Паращук Максим  - ІІ місце з бігу на  100 м - 11,54 с.Відбулося урочисте відкриття Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді
Відбулося урочисте відкриття Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (8)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше