» » Спартакіада допризовної молоді – 2017
Інформація
  • Переглядів: 157
  • Автор: Moderator
  • Дата: 21-04-2017, 09:55
21-04-2017, 09:55

Спартакіада допризовної молоді – 2017

Категорія: Стрічка / Молодь та спорт / Національно-патріотичне виховання / Навчальні заклади

Військово-патріотичне виховання – це процес цілеспрямованого, систематичного формування у молоді почуття патріотизму, духовної та психологічної готовності до виконання громадянського та конституційного обов’язку щодо захисту Вітчизни.

З метою збільшення чисельності молоді, готової до виконання обов'язку із захисту Батьківщини, на теренах Чернівецької області відбулися районні, міські, а згодом - обласний етап Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді. 

Обласний етап Спартакіади відбувся 18 квітня 2017 року на навчально-матеріальній базі військової частини Чернівецького гарнізону.

Головний суддя змагань – О.Рябкін, учитель ліцею №3 м.Чернівці. На церемонію відкриття гри завітали: начальник Чернівецького обласного відділення з фізичного виховання та спорту К.Жукотинський,  начальник управління молоді та спорту обласної державної адміністрації Б.Вітовський, учасники АТО, представники військових комісаріатів області та міста, громадської організації «Козацтво Нової України», обласної організації ТСО України в Чернівецькій області. 

Участь у змаганнях брали 12 команд районів та міст області, крім Сторожинецького району.

Високий вишкіл під час виконання вправ зі стрільби показали команди Кіцманського, Хотинського районів. 

Метання гранати вдало виконали команди Вижницького, Кельменецького районів.

У бігу на 100 м високі результати показали команди Кіцманського, Хотинського районів, команда Буковинського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою.

У підтягуванні на перекладині кращими були команди Буковинського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою, Вижницького району.

Смугу перешкод швидше подолали учні команди Кельменецького, Глибоцького районів, Буковинського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою.

Загальну командну перемогу здобула команда Буковинського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою, тренери команди – Біжан І. М., Гриненко В. П. Друге місце виборала команда Кіцманського району, яку готували до змагань Грудей А.М., Короток В.Ю., і на третьому місці команда Кельменецького району, яку підготували до змагань Коцюбан П.О., Козак В.П

Яскраво пройшло нагородження учасників гри, під час якої вручено кубки, пам’ятні нагороди, грамоти. Юнаки отримали масу задоволень та вражень. 

Допомогу в організації та проведенні гри надало командування військової частини, яке знайшло час на підготовку місця для проведення змагань, розміщення учасників гри, створення гарних умов щодо її проведення. 

Ліцеїсти Буковинського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою в травні будуть представляти нашу область на Всеукраїнській спартакіаді в м.Львові.


Спартакіада допризовної молоді – 2017


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Июль 2017 (63)
Июнь 2017 (166)
Май 2017 (284)
Апрель 2017 (288)
Март 2017 (364)
Февраль 2017 (407)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net
пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ.пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ