» » Відбувся науково-практичний семінар методистів районних, міських методичних кабінетів, відповідальних за освіту в ОТГ, голів методичних об’єднань учителів предмета «Захист Вітчизни»
Інформація
  • Переглядів: 758
  • Автор: Moderator
  • Дата: 23-03-2017, 10:53
23-03-2017, 10:53

Відбувся науково-практичний семінар методистів районних, міських методичних кабінетів, відповідальних за освіту в ОТГ, голів методичних об’єднань учителів предмета «Захист Вітчизни»

Категорія: Стрічка / Національно-патріотичне виховання / Методичні рекомендації

21 березня 2017 року на базі Чернівецької спеціалізованої школи I-III ст. №22 Чернівецької міської ради відбувся обласний науково-практичний семінар методистів районних, міських методичних кабінетів, відповідальних за освіту в ОТГ, голів методичних об’єднань вчителів  предмета «Захист Вітчизни», ЗНЗ, ПТНЗ, ВНЗ I-II р.а. на тему «Формування мотивації старшокласників на службу в Збройних силах України».

 

У роботі семінару взяли  участь: Сакрієр Оксана Леонідівн, начальник управління освіти і науки облдержадміністрації; Старовойт Петро Сергійович, завідувач НМЦ центром виховної роботи та позашкілля Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області; Зорій Ярослав Богданович, полковник запасу, декан факультету фізичної культури та здоров’я людини, доцент, завідувач кафедрою військової підготовки Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича; Цуркан Володимир Васильович, головний спеціаліст управління освіти Чернівецької міської ради; Рубін Валентин Ігорович, речник Чернівецького обласного об’єднання учасників, ветеранів, інвалідів АТО та їх сімей; Коханюк Віталій Миколайович, старший лейтенант, офіцер групи по роботі з особовим складом та громадськістю,  Чернівецького обласного військового комісаріату, учасник АТО; Юзько Володимир Іванович, директор Хотинського сільськогосподарського технікуму, волонтер; Андрусяк Василь Васильович, представник НМЦ та безпеки життєдіяльності Чернівецької області; військовослужбовці 2-ї стрілецької роти Національної гвардії України, учасники АТО.

До початку семінару для учасників заходу, студентами училища ВПТУ радіоелектроніки м.Чернівці було проведено майстер-клас з виготовлення міні-пічок для наших воїнів в зоні АТО, під час якого директором Чернівецької спеціалізованої школи I-III ст. №22 Чернівецької міської ради Яворською Л.І. була виготовлена міні-пічка, яка згодом буде відправлена в зону АТО.  Учасники заходу ознайомилися з навчально-матеріальною базою навчального закладу, як опорного закладу з предмета «Захист Вітчизни», новинками навчальної літератури.

Зі вступним словом до присутніх звернулася Сакрієр Оксана Леонідівна, яка ознайомила учасників семінару з шляхами та способами орієнтації молоді до військової служби, розповіла присутнім про розроблену Департаментом освіти і науки облдержадміністрації Комплексну програму підвищення якості національно-патріотичного виховання дітей та молоді Чернівецької області на 2017-2021 роки.

 

Старовойт Петро Сергійович, розповів про здобутки та персперктиви розвитку національно-патріотичного виховання та його складової – військово-патріотичного виховання. Проаналізував стан, проблеми та шляхи удосконалення викладання предмета «Захист Вітчизни» у навчальних закладах області. 

Зорій Ярослав Богданович, презентував присутнім основні напрямки  навчальної діяльності кафедри військової підготовки Чернівецького національного університету ім.Ю.Федьковича, умовами вступу, здобутками кафедри та перспективами розвитку в системі військової освіти.

Юзько Володимир Іванович розповів про організацію та дієву діяльність  волонтерської допомоги захисникам України, поділився враженнями від  поїздок на схід України, зустрічами з воїнами-захисниками на передовій.

Директор Чернівецької спеціалізованої школи I-III ст. №22 Чернівецької міської ради Яворська Любов Іванівна яскраво представила навчальний заклад,  його здобутки та перспективи розвитку.  

Практичне заняття з учнями 11-го класу з теми: «Тренування у одноманітності прицілювання, вирішення завдань на визначення прицілу і точки прицілювання. Удосконалення знань з будови автомата. Виконання вправи стрільби з пневматичної гвинтівки», відбулося на трьох навчальних місцях: місце №1 - виконання нормативу №1 – приготування до стрільби, вправи № 3 - стрільба з пневматичної  гвинтівки по двом цілям; місце №2 виконання нормативів: №1 -  неповне розбирання автомата, №2 -  складання автомата після неповного розбирання, №3 - спорядження магазину набоями; місце №3 - визначення прицілу і точки прицілювання, одноманітність прицілювання  за допомогою командирського ящика КЯ 56,83.

Актуальність заняття полягала в тому, що у квітні, з учнями навчальних закладів області будуть проводитися стрільби з автомата Калашнікова. Тому, тренування у одноманітності прицілювання, визначення прицілу і точки прицілювання, знань з будови автомата дасть змогу учням на високому рівні виконати початкову вправу стрільб з автомату на полігоні. Саме виконання стрільб, нормативів з вогневої підготовки формує в учнів  мотивацію на службу в Збройних силах, шану та повагу до військової  професії.

Переможцем обласного етапу  «Учитель року - 2016» в номінації «Захист Вітчизни» Хабюком Андрієм Ярославовичем, на високому методичному рівні проведено майстер-клас, під час якого учасникам було запропоновано різноманітні форми та методи проведення сучасного уроку з використанням інформаційно-комунікативних технологій, особисті здобутки вчителя. Цікаво розповів присутнім про Всеукраїнський етап, на якому посів почесне 5 місце.

Маринюк Анатолій Андрійович, керівник окремого підрозділу ГО «Маргеловець», інструктор 5 ступеню з прикладних систем рукопашного бою,  вчитель ЗОШ I-III ст №28, м.Чернівці, презентував роботу військово-спортивного клубу «Креатон», а саме рукопашний та ножовий бій, тактику ведення бою  в сучасних реаліях.

Виховний захід «Нехай святиться у віках в борні здобута незалежність!» за участю учнівської молоді навчального закладу  назавжди залишиться в пам'яті присутніх.

Під час круглого столу  учасники мали можливість обмінятися думками щодо визначення пріоритетних напрямків у визначенні мотивації молоді  до служби в Збройних Силах України. Рубін Валентин Ігорович та Коханюк Віталій Миколайович – учасники АТО, окреслили основні напрямки мотивації молоді щодо вступу на військову службу: орієнтир  на  бажання служити Батьківщині, захищати її незалежність, територіальну цілісність, незважаючи на різні катаклізми сьогодення.

На закінчення учасники семінару-практикуму підвели підсумки роботи, затвердили рекомендації. Відбувся науково-практичний семінар методистів районних, міських методичних кабінетів, відповідальних за освіту в ОТГ, голів методичних об’єднань учителів  предмета  «Захист Вітчизни»
Відбувся науково-практичний семінар методистів районних, міських методичних кабінетів, відповідальних за освіту в ОТГ, голів методичних об’єднань учителів  предмета  «Захист Вітчизни»Відбувся науково-практичний семінар методистів районних, міських методичних кабінетів, відповідальних за освіту в ОТГ, голів методичних об’єднань учителів  предмета  «Захист Вітчизни»

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Серпень 2020 (8)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше