» » Розпочато організаційні заходи щодо участі у ІІІ турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017»
Інформація
  • Переглядів: 467
  • Автор: Moderator
  • Дата: 10-03-2017, 12:22
10-03-2017, 12:22

Розпочато організаційні заходи щодо участі у ІІІ турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017»

Категорія: Стрічка / ІППОЧО / Учитель року

На базі Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області  відбулася робоча зустріч керівництва закладу з конкурсантами-переможцями ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2017». Директор ІППОЧО Г.І.Білянін щиро привітав переможців цьогорічного Конкурсу з перемогою та зазначив, що досвід переможців конкурсу буде поширюватися шляхом залучення педагогів-переможців до проведення конференцій, семінарів, майстер-класів тощо. «Конкурси відкривають нові можливості, великі перспективи. А підготовка до них спонукає учасників підвищувати методичний і фаховий рівень, хоча головним стимулом для професійного самовдосконалення були й залишаються учні — допитливі, наполегливі, розумні», - відзначив Григорій Іванович. Конкурс «Учитель-року» проводиться 22 роки поспіль, і кожного року педагоги області у ІІІ турі традиційно отримують призові місця, і цього року ми так само сподіваємося на успіх», – сказав Г.І. Білянін.

Заключний тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017»  відбудеться у чотирьох містах: м. Вінниця (номінація «Біологія»), м. Тернопіль (номінація «Початкова освіта»), м. Житомир (номінація «Музичне мистецтво»), м. Хмельницький (номінація «Інформатика»), про це повідомила заступник директора з науково-методичної роботи Інституту післядипломної педагогічної освіти області Т.С.Богачик та детально познайомила учасників ІІІ туру Конкурсу з алгоритмом дій по підготовці до фінального туру. Тамара Степанівна звернула увагу присутніх на особливості та порядок проведення конкурсних випробувань ІІІ туру. Також було наголошено, що відповідно до рішення Центрального оргкомітету Всеукраїнського конкурсу змінено формат проведення конкурсного випробування «Майстер-клас», яким передбачено його відеозйомку та розміщення на веб-ресурсі учасника. За результатами перегляду журі ІІІ туру відео, передбачено проведення співбесіди з учасниками до 15 хвилин.

Керівництво ІППОЧО висловило впевненість в тому, що переможці обласного туру достойно представлятимуть область на третьому (заключному) турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2017».

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Січень 2019 (131)
Грудень 2018 (163)
Листопад 2018 (250)
Жовтень 2018 (176)
Вересень 2018 (85)
Серпень 2018 (124)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше