» » Графік проведення обласних інструктивно-методичних нарад щодо організації навчально-виховного процесу в закладах системи загальної середньої освіти в 2016/2017 н.р.
Інформація
  • Переглядів: 733
  • Автор: Moderator
  • Дата: 11-08-2016, 15:08
11-08-2016, 15:08

Графік проведення обласних інструктивно-методичних нарад щодо організації навчально-виховного процесу в закладах системи загальної середньої освіти в 2016/2017 н.р.

Категорія: Стрічка / ІППОЧО

ГРАФІК

проведення обласних інструктивно-методичних нарад

щодо організації навчально-виховного процесу

в закладах системи загальної середньої освіти в 2016/2017 н.р.

з/п

Дата проведення

Час

Категорія

Місце проведення

Готують проведення

1.

16.08

09.00-12.00

Математика

актова зала ІППОЧО (вул.Вірменька,16)

актова зала ІППОЧО

(вул.І.Франка, 20)

Біляніна О.Я.

2.

09.00-12.00

Географія, економіка

актова зала ІППОЧО,

ауд. № 10 ІППОЧО (вул.Вірменька,16)

Рибчинський В.М.

3.

09.00-12.00

Трудове навчання,

Основи здоров’я

актова зала ІППОЧО,

ауд. № 13 ІППОЧО (вул.Вірменька,16)

Воскобойник Ю.М.

4.

09.00-12.00

Біологія, екологія

актова зала ІППОЧО,

ауд. № 9 ІППОЧО (вул.Вірменька,16)

Тіміш Р.Я.

Шепенюк І.М.

5.

09.00-12.00

Хімія

актова зала ІППОЧО (вул.Вірменька,16),

ауд. № 2 ІППОЧО

(вул.І.Франка, 20)

Чухненко П.С.

6.

09.00-12.00

Інформатика

актова зала ІППОЧО,

ауд. № 15 ІППОЧО

(вул.Вірменька,16)

Скрипська Г.В.

7.

09.00-12.00

Фізика, астрономія, природознавство

актова зала ІППОЧО,

(вул.Вірменька,16)

Андрух А.П.

8.

14.00-16.00

Іноземні мови (англійська, французька, німецька)

актова зала ІППОЧО

(вул.І.Франка, 20)

Куриш С.М.

9.

17.08

10.00-12.00

Дошкільна освіта

актова зала ІППОЧО

(вул.І.Франка, 20)

Савчук О.С.

10.

10.00-12.00

 

Художня культура, образотворче мистецтво, музичне мистецтво

актова зала ІППОЧО,

ауд. № 9 ІППОЧО (вул.Вірменька,16)

Венгринюк О.В.

11.

 

10.00-12.00

 

Фізичне виховання

(методисти РМК/ММК, учителі ПТНЗ, ВНЗ І-ІІ р.а., директори спортивних шкіл області)

актова зала ІППОЧО (вул.Вірменька,16)

Старовойт П.С.

12.

10.00-12.00

Виховна робота

актова зала ІППОЧО,

ауд. № 15 ІППОЧО (вул.Вірменька,16)

Осовська О.П.

13.

10.00-12.00

 

Захист Вітчизни

актова зала ІППОЧО,

ауд. № 10 ІППОЧО (вул.Вірменька,16)

. Коноплянко Ю.Б.

14.

10.00-12.00

Українознавство

актова зала ІППОЧО

ауд. №13 ІППОЧО (вул.Вірменька,16)

Мінченко Т.А

15.

12.00-13.30

Директори позашкільних навчальних закладів

актова зала ІППОЧО (вул.Вірменька,16)

Старовойт П.С.

16.

18.08

10.00-12.00

 

Українська мова і література

актова зала ІППОЧО,

ауд. № 10 ІППОЧО (вул.Вірменька,16)

Квітень Є.Д.

 

17.

10.00-12.00

 

Зарубіжна література, російська мова і література

актова зала ІППОЧО

(вул.Вірменька,16)

Іванова Л.І.

18.

10.00-12.00

 

Історія, правознавство, етика

актова зала ІППОЧО,

ауд. №9 ІППОЧО (вул.Вірменька,16)

Федорак В.Ф.

 

19.

9.00-12.30

 

Завідувачі РМК/ММК

актова зала ІППОЧО,

ауд. №3 ІППОЧО

(вул.І.Франка, 20)

Богачик Т.С.

Куриш Н.К.

20.

10.00-12.00

 

Румунська мова і література (румунська та зарубіжна)

актова зала ІППОЧО,

ауд. №11 ІППОЧО

(вул.Вірменька,16)

Говорнян Л.С.

21.

10.00-12.00

Психологи

актова зала ІППОЧО

(вул.І.Франка, 20)

Романовська Д.Д.

Кирилецька Л.В.

22.

11.00-13.00

 

 

Інклюзивне навчання та інтернатні заклади

актова зала ІППОЧО

ауд №1 ІППОЧО

(вул.І.Франка, 20)

Волошин С.З.

 

23.

10.00-12.00

Бібліотекарі

актова зала ІППОЧО

бібліотека ІППОЧО (вул.І.Франка, 20)

Куриш Н.К.

Пацалюк Л.І.

24.

22.08

09.30-11.30

 

Початкові класи

актова зала ІППОЧО

(вул.І.Франка, 20)

Одинак М.М.

Директор ІППОЧО Г.І.Білянін

ГРАФІК

проведення обласних інструктивно-методичних нарад

щодо організації навчально-виховного процесу

в закладах системи загальної середньої освіти в 2016/2017 н.р.

з/п

Дата проведення

Час

Категорія

Місце проведення

Готують проведення

1.

16.08

09.00-12.00

Математика

актова зала ІППОЧО (вул.Вірменька,16)

актова зала ІППОЧО

(вул.І.Франка, 20)

Біляніна О.Я.

2.

09.00-12.00

Географія, економіка

актова зала ІППОЧО,

ауд. № 10 ІППОЧО (вул.Вірменька,16)

Рибчинський В.М.

3.

09.00-12.00

Трудове навчання,

Основи здоров’я

актова зала ІППОЧО,

ауд. № 13 ІППОЧО (вул.Вірменька,16)

Воскобойник Ю.М.

4.

09.00-12.00

Біологія, екологія

актова зала ІППОЧО,

ауд. № 9 ІППОЧО (вул.Вірменька,16)

Тіміш Р.Я.

Шепенюк І.М.

5.

09.00-12.00

Хімія

актова зала ІППОЧО (вул.Вірменька,16),

ауд. № 2 ІППОЧО

(вул.І.Франка, 20)

Чухненко П.С.

6.

09.00-12.00

Інформатика

актова зала ІППОЧО,

ауд. № 15 ІППОЧО

(вул.Вірменька,16)

Скрипська Г.В.

7.

09.00-12.00

Фізика, астрономія, природознавство

актова зала ІППОЧО,

(вул.Вірменька,16)

Андрух А.П.

8.

14.00-16.00

Іноземні мови (англійська, французька, німецька)

актова зала ІППОЧО

(вул.І.Франка, 20)

Куриш С.М.

9.

17.08

10.00-12.00

Дошкільна освіта

актова зала ІППОЧО

(вул.І.Франка, 20)

Савчук О.С.

10.

10.00-12.00

 

Художня культура, образотворче мистецтво, музичне мистецтво

актова зала ІППОЧО,

ауд. № 9 ІППОЧО (вул.Вірменька,16)

Венгринюк О.В.

11.

 

10.00-12.00

 

Фізичне виховання

(методисти РМК/ММК, учителі ПТНЗ, ВНЗ І-ІІ р.а., директори спортивних шкіл області)

актова зала ІППОЧО (вул.Вірменька,16)

Старовойт П.С.

12.

10.00-12.00

Виховна робота

актова зала ІППОЧО,

ауд. № 15 ІППОЧО (вул.Вірменька,16)

Осовська О.П.

13.

10.00-12.00

 

Захист Вітчизни

актова зала ІППОЧО,

ауд. № 10 ІППОЧО (вул.Вірменька,16)

. Коноплянко Ю.Б.

14.

10.00-12.00

Українознавство

актова зала ІППОЧО

ауд. №13 ІППОЧО (вул.Вірменька,16)

Мінченко Т.А

15.

12.00-13.30

Директори позашкільних навчальних закладів

актова зала ІППОЧО (вул.Вірменька,16)

Старовойт П.С.

16.

18.08

10.00-12.00

 

Українська мова і література

актова зала ІППОЧО,

ауд. № 10 ІППОЧО (вул.Вірменька,16)

Квітень Є.Д.

 

17.

10.00-12.00

 

Зарубіжна література, російська мова і література

актова зала ІППОЧО

(вул.Вірменька,16)

Іванова Л.І.

18.

10.00-12.00

 

Історія, правознавство, етика

актова зала ІППОЧО,

ауд. №9 ІППОЧО (вул.Вірменька,16)

Федорак В.Ф.

 

19.

9.00-12.30

 

Завідувачі РМК/ММК

актова зала ІППОЧО,

ауд. №3 ІППОЧО

(вул.І.Франка, 20)

Богачик Т.С.

Куриш Н.К.

20.

10.00-12.00

 

Румунська мова і література (румунська та зарубіжна)

актова зала ІППОЧО,

ауд. №11 ІППОЧО

(вул.Вірменька,16)

Говорнян Л.С.

21.

10.00-12.00

Психологи

актова зала ІППОЧО

(вул.І.Франка, 20)

Романовська Д.Д.

Кирилецька Л.В.

22.

11.00-13.00

 

 

Інклюзивне навчання та інтернатні заклади

актова зала ІППОЧО

ауд №1 ІППОЧО

(вул.І.Франка, 20)

Волошин С.З.

 

23.

10.00-12.00

Бібліотекарі

актова зала ІППОЧО

бібліотека ІППОЧО (вул.І.Франка, 20)

Куриш Н.К.

Пацалюк Л.І.

24.

22.08

09.30-11.30

 

Початкові класи

актова зала ІППОЧО

(вул.І.Франка, 20)

Одинак М.М.

Директор ІППОЧО Г.І.Білянін

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Февраль 2018 (209)
Январь 2018 (218)
Декабрь 2017 (300)
Ноябрь 2017 (311)
Октябрь 2017 (261)
Сентябрь 2017 (186)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net