Error: Incorrect password!
Лілія Гриневич: «Моя стратегічна мета – створити таку систему освіти, яка допомагатиме дитині стати успішною і знайти своє місце у житті» » Департамент освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації
 
» » Лілія Гриневич: «Моя стратегічна мета – створити таку систему освіти, яка допомагатиме дитині стати успішною і знайти своє місце у житті»
Інформація
  • Переглядів: 862
  • Автор: Moderator
  • Дата: 5-05-2016, 16:13
5-05-2016, 16:13

Лілія Гриневич: «Моя стратегічна мета – створити таку систему освіти, яка допомагатиме дитині стати успішною і знайти своє місце у житті»

Категорія: Стрічка

«Ми маємо суттєво змінити українську школу, насамперед зміст освіти – чому ми навчаємо дітей. Це має бути освіта для життя». Про це йдеться в колонці Міністра освіти і науки Лілії Гриневич на сайті nv.ua.

На думку Міністра, у школі потрібно перейти від передачі величезної кількості інформації і вимог її відтворювати до формування у школярів умінь критично мислити, співпрацювати в команді, самостійно аналізувати інформацію, а також володіти фінансовою грамотністю і навичками підприємництва. Фінансова грамотність і підприємництво - не нові предмети, а компетентності, які мають стати змістом існуючого предмета, зокрема, математики.

«Молодші школярі повинні навчитися порахувати свій бюджет для походу в магазин або зоопарк, а старші – розрахувати відсотки по депозиту або свої податки», - пояснила Лілія Гриневич.

Також осучаснення змісту освіти вимагає від педагогів знання нових сучасних методик та інших підходів до оцінювання знань. Для цього потрібно підготувати вчителів до викладання сучасного змісту. Зокрема, треба змінити підходи до викладання в педагогічних вищих навчальних закладах і підвищення кваліфікації вчителів.

«Моя стратегічна мета – створити таку систему освіти, яка допомагатиме дитині, незалежно від її походження і здібностей, стати успішною і знайти своє місце у житті, а дорослим – створить можливості для навчання впродовж життя», - підкреслила Міністр.

Докладніше: http://nv.ua/ukr/opinion/grynevych/chomu-navchajut-u-shkoli-114301.html 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (8)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше Error: Incorrect password!