» » Триває робота VІІ Міжнародного форуму «Інноватика в сучасній освіті»
Інформація
  • Переглядів: 867
  • Автор: Moderator
  • Дата: 22-10-2015, 09:45
22-10-2015, 09:45

Триває робота VІІ Міжнародного форуму «Інноватика в сучасній освіті»

Категорія: Стрічка

21 жовтня 2015 року у Київському Палаці дітей та юнацтва продовжив роботу сьомий Міжнародний форум-презентація «Інноватика в сучасній освіті».
Делегація навчальних закладів Чернівецької області представляла свої експонати для відвідувачів та була учасником презентації Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України з проблеми: «Фінансова грамотність та навички підприємництва в закладах освіти» та круглого столу Інституту модернізації змісту освіти з проблеми: «Неформальна освіта для дорослих: реалії та перспективи розвитку».  
За активну роботу з упровадження педагогічних інновацій у навчально-виховний процес та за вагомий внесок у розвиток національної освіти навчальні заклади Чернівецької області, які брали участь у форумі-презентації, відзначені почесними дипломами Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук та оргкомітету виставки: Інститут післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області, ліцей №3 Чернівецької міської ради, Новоселицька районна гімназія, Мамаївський ЗНЗ І-ІІІст. №2 Кіцманського району, Усть-Путильський дошкільний навчальний заклад Путильського району, Сторожинецький дошкільний заклад «Чебурашка», Годинівський НВК Герцаївського району, Державний вищий навчальний заклад «Чернівецький політехнічний коледж», Лашківський ЗНЗ І-ІІІст. Кіцманського району..
 За успішну презентацію впровадження інновацій в освітній простір Чернівецької області директор Інституту післядипломної педагогічної освіти Григорій Білянін  нагороджений подякою Інституту модернізації змісту освіти МОН, Національної академії педагогічних наук та оргкомітету виставки, а доповідачі отримали сертифікати. 
В рамках виставки проведено близько 30 науково-практичних конференцій, семінарів, презентацій та круглих столів за участю директорів і провідних науковців НАН і НАПН України, фахівців Міністерства освіти і науки України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України, практичних працівників галузі освіти, представників бізнес-структур.
Виставка триватиме до 22 жовтня 2015 року. 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (8)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше