Інформація
  • Переглядів: 543
  • Автор: Moderator
  • Дата: 23-04-2015, 10:30
23-04-2015, 10:30

23 квітня – Всеукраїнський день психолога

Категорія: Стрічка

Життя людини - дуже непередбачуване і бурхливе. Воно може дарувати нам хвилини щастя і, в той же час, приносити клопоти і неприємності. Іноді буває важко втримати тягар цих проблем на своїх плечах, і тоді нам допомагають мудрі поради досвідчених фахівців-психологів, чиє професійне свято – Всеукраїнський день психолога – відзначається в Україні 23 квітня.
Зараз без психології не можливо уявити навчально-виховний процес, та й по суті спілкування неможливе хоча б без практичних, елементарних знань психології. До того ж психологія відкриває нам нові горизонти практично у всіх сферах нашого життя. Психолог допомагає нам розуміти самих себе, життєві події, аналізувати їх і робити правильні висновки.
Психологічна служба системи освіти Чернівецької області розпочала своє становлення в 1990-х роках. На сьогодні в системі освіти працюють 451 практичний психолог та 232 соціальних педагоги. Це працівники психологічної служби дошкільних навчальних закладів, загальноосвітніх  навчальних закладів, позашкільних навчальних закладів, професійно-технічних навчальних закладів, вищих навчальних закладів І-ІІ р.а., інтернатних закладів, методисти РМК/ММК, які відповідають за психологічну службу, методисти-психологи НМЦ ППСР ІППО ЧО. 
Дорогі наші психологи та соціальні педагоги, щиро вітаємо Вас з професійним святом і хочемо побажати:
«Диригуйте своїм життям талановито! Режисеруйте своє життя грандіозно! Продюсуйте своє життя професійно! Пишіть своє життя геніально! Пишіть його відразу набіло, жодних чернеток! Будьте живими переписувачами, насолоджуючись власним чистописанням!  Яскравих вам фарб життя, нескінченної палітри з великою розмаїтістю тонів і півтонів, а також різноманітних картин і полотен! Мрійте свої мрії й невпинно працюйте над їх перетворенням у життя. Перетворюйте труднощі та складності життя в нові для себе можливості та ступені дорослішання, особистісного росту, придбання досвіду. Використовуйте всі шанси, надані життям, і досягайте успіху. Завжди сподівайтесь на краще. І не тільки майте надію, але всіма силами наближайте це «краще». Кажуть, надія вмирає останньою. Упевнені, для позитивно налаштованих людей надія не вмирає ніколи. Сподівайтесь і дійте. Дійте і сподівайтесь.Прощайте людей навкруги себе. Уміння прощати - відмінний лікар наших негативних емоцій. Умійте зрозуміти та визнати правоту інших. Пам'ятайте: праві не тільки ви одні. Часто буває так, що праві відразу кілька людей. Адже в кожної людини в житті своя правда. І кожний по-своєму правий. Не шукайте винних і не запитуйте: «За що це мені?!», а з достоїнством та оптимізмом рухайтесь далі».


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (4)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше