» » Підбиття підсумків у рамках міжнародного польсько-українського проекту
Інформація
  • Переглядів: 1125
  • Автор: Moderator
  • Дата: 18-12-2014, 11:43
18-12-2014, 11:43

Підбиття підсумків у рамках міжнародного польсько-українського проекту

Категорія: Стрічка / ІППОЧО

15 грудня 2014 року в м.Івано-Франківськ  відбулася підсумкова конференція реалізації міжнародного проекту «Ініціативна молодь 2 – інноваційні методи навчання підприємництва в українській системі освіти». Даний проект відбувався  в рамках конкурсу «Польська допомога задля розвитку 2013” за фінансової підтримки Міністерства Закордонних Справ Республіки Польща, Громадської організації «Громадський Центр «Ділові ініціативи» (м. Івано-Франківськ) в партнерстві з Фондом Розвитку Місцевої Демократії Малопольським Інститутом Територіального Самоврядування і Адміністрації (м. Краків, Польща).

У конференції взяли участь вчителі економіки та методисти, що були учасниками проекту, із Івано-Франківської, Чернівецької, Тернопільської, Львівської областей. Буковину на конференції представляли: Савчук Тарас – вчитель економіки та географії Мамаївського ЗНЗ І-ІІІ ст. №1, Галіцька Тетяна – вчитель економіки та географії Кіцманського ЗНЗ І-ІІІст., Кирилюк Олеся – вчитель основ здоров’я Шипинецького ЗНЗ І-ІІІст. Кіцманського району, а також Куриш Наталія – завідувач НМЦ менеджменту та з координації діяльності РМК/ММК ІППОЧО.

З вітальними словами до учасників звернулися: Марія Мрічко, начальник відділу дошкільної та загальної середньої освіти Департаменту освіти і науки Івано-Франківської облдержадміністрації; Роман Зуб’як, ректор Івано-Франківського ОІППО; Григорій Білянін,  директор ІППОЧО; Войтек Одзімек, координатор проекту Малопольського інституту територіального самоврядування і адміністрації (м.Краків); Галина Васильченко, голова правління  громадського центру «Ділові ініціативи».

Українські вчителі/тренери з підприємництва презентували інноваційні освітні інструменти – стимуляційні ігри, розроблені та апробовані в рамках проекту в українських навчальних закладах. 

Учасники конференції мали можливість також ознайомитись із порталом проекту, який містить інноваційні інструменти для навчання підприємництву та інші матеріали, розроблені в рамках проекту.

З досвідом Державної Вищої Професійної Школи в Тарнові, щодо моделювання і відпрацювання в симуляці   йних іграх реальних підприємницьких ситуацій – як інноваційної методики навчання підприємництва – ознайомила Дорота Коптєва, викладач школи і тренер проекту.

У рамках проекту проводився учнівський конкурс «Юніор Бізнесу», переможці якого були нагороджені поїздкою до Кракова. Команди переможці презентували на конференції свої ідеї та розроблені бізнес-плани.  Команду шипинських школярів із бізнес-ідеєю «Газдиня» презентувала вчитель-тренер   Олеся Кирилюк.

Підводячи підсумки Наталія Куриш висловила слова вдячності керівникам проекту та поділилась ідеями його впровадження в навчальних закладах Чернівецької області.

 

 

 

 

 

 

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (9)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше