Інформація
  • Переглядів: 910
  • Автор: Moderator
  • Дата: 18-09-2014, 15:59
18-09-2014, 15:59

Наказ ДОН від 18 вересня 2014 р.

Категорія: Стрічка / Накази

Про підсумки проведення II етапу (обласного) Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу» 2014 року
 
На виконання наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 07.09.2011 № 1030 «Про затвердження Положення про Всеукраїнський конкурс «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу», який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 23.19. 2011 року за № 1336/20074 та відповідно до Договору про взаємодію між Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України і Федерацією футболу України щодо розвитку шкільного футболу в загальноосвітніх навчальних закладах України в 2013-2016 роках від 11.12.2012 з 25 серпня по 10 вересня 2014 року проведено ІІ етап Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу».
Найкращими за всіма критеріями конкурсу було визначено уроки Репало С.М., вчителя Сторожинецької загальноосвітньої школи – інтернату І-ІІІ ст. Сторожинецького району, яка продемонструвала власні інноваційні знахідки та вдало використовувала інтерактивні методи навчання при проведенні уроків, мотивуючи навчальну діяльність дітей. По підсумках конкурсу високий фаховий рівень продемонстрували: вчителі Гринюк В.І., вчитель Мамаївського загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ст. Кіцманського району, Андрухович Євген Іванович, вчитель Багринівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Глибоцького району. На достатньому рівні володіють умінням моделювати сучасний урок, мотивувати навчальну діяльність учнів Бевз Сергій Миколайович, вчитель Мигівського НВК Вижницького району; Бойко Валентин Флорович, вчитель Карапчівського ліцею Глибоцького району; Бернік Діну Лазарович вчитель Малинівської ЗОШ I – III ст. Новоселицького району кожне заняття яких представляло відпрацьовану методику навчання основним завданням якої стала популяризація засад здорового способу життя.
 
Виходячи з вищесказаного, 
 
НАКАЗУЮ:
 
1. Затвердити протокол рішення журі результатів ІІ етапу (обласного) Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу» (додаток 1).
 2. Нагородити:
Дипломом І ступеня
- Репало Світлану Миколаївну, вчителя Сторожинецької загальноосвітньої школи – інтернату І-ІІІ ст. Сторожинецького району.
 Дипломом ІІ ступеня
- Гринюка Володимира Ілліча, вчителя Мамаївського загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ст. Кіцманського району.
- Андруховича Євгена Івановича, вчителя Багринівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Глибоцького району.

Дипломом ІІІ ступеня
- Бевза Сергія Миколайовича, вчителя Мигівського НВК Вижницького району.
- Бойко Валентин Флорович, вчитель Карапчівського ліцею Глибоцького району.
- Бернік Діну Лазарович, вчитель Малинівської ЗОШ I- III ст. Новоселицького району.
 3. Начальникам органів управління освітою, молоддю та спортом райдержадміністрацій, міських рад врахувати результативність участі в конкурсі вчителям при проходженні чергової атестації.
 4. Розмістити наказ на інформаційному сайті Департаменту освіти і  науки Чернівецької облдержадміністрації.
 5. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора Департаменту освіти і науки Б.М.Потурнака.
 


Заст. директора Департаменту освіти і науки        Б.М.Потурнак 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Партнери сайту a-yak.net - А як...? Розповідаємо про все, що покращує життя

Архiв новин

Червень 2019 (128)
Травень 2019 (196)
Квітень 2019 (138)
Березень 2019 (206)
Лютий 2019 (219)
Січень 2019 (213)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше