» » Юні тенісисти Чернівецької ОДЮСШ – призери відкритого чемпіонату Хмельницької області «Подільські надії»
Інформація
  • Переглядів: 894
  • Автор: Anatoly
  • Дата: 11-06-2014, 11:14
11-06-2014, 11:14

Категорія: Стрічка / Виступи спортсменів на теренах України / Молодь та спорт

Зі спортивними нагородами повернулися з відкритого чемпіонату Хмельницької області «Подільські надії» учні відділення тенісу Чернівецької обласної ДЮСШ. 67 юних спортсменів з Києва, Мукачева, Кривого Рогу, Харкова, Вінниці, Тернополя, Одеси та Чернівців боролися за перемогу в цих престижних тенісних змаганнях. Вихованці тренерів-викладачів Наталії Вілігорської та Юрія Костюхіна неоднаразово піднімалися на сходинки п'єдесталу пошани.
Серед юнаків до 10 років в одиночному розряді срібну нагороду здобув учень школи Шевчук Андрій.
В віковій категорії серед юнаків до 12 років переможцем став один з кращих юних тенісистів Буковини Коновчук Вадим.
Серед дівчат до 12 років в одиночному розряді призерами змагань стали Якобан Валентина, яка посіла ІІ призове місце та Іванченко Анастасія- бронзова медалістка змагань.
В парному розряді серед дівчат до 12 років золоту нагороду здобула Іванченко Анастасі в парі з Дадвані Луїзою (м. Хмельницький).
23 червня 2014 року в Чернівцях стартує традиційний Всеукраїнський юнацький рейтинговий турнір «Буковинське літо». Побажаємо юним тенісистам спортивних успіхів та перемог!!!