» » «Ініціативна молодь 2 – інноваційні методи навчання підприємництва в українській системі освіти»
Інформація
  • Переглядів: 1358
  • Автор: Moderator
  • Дата: 6-03-2014, 17:33
6-03-2014, 17:33

«Ініціативна молодь 2 – інноваційні методи навчання підприємництва в українській системі освіти»

Категорія: Стрічка / ІППОЧО

На протязі двох років в Чернівецькій області відбувається реалізація міжнародного проекту «Ініціативна молодь 2 – інноваційні методи навчання підприємництва в українській системі освіти» в рамках конкурсу «Польська допомога задля розвитку 2013” за фінансової підтримки Міністерства Закордонних Справ Республіки Польща, Громадської організації «Громадський Центр «Ділові ініціативи» (м. Івано-Франківськ) в партнерстві з Фондом Розвитку Місцевої Демократії Малопольським Інститутом Територіального Самоврядування і Адміністрації (м. Краків, Польща). В проекті беруть участь 20 вчителів економіки та методисти Івано-Франківської, Чернівецької, Тернопільської області. Чернівецьку область в проекті представляють Савчук Т.Д.- вчитель економіки та географії Мамаївського ЗНЗ І-ІІІ ст.. №1, Галіцька Т.Д. – вчитель економіки та географії Кіцманського ЗНЗ І-ІІІст., Кирилюк О.І. – вчитель основ здоров’я Шипинецького ЗНЗ І-ІІІст. Кіцманського району, а також Куриш Н.К. – завідувач НМЦ менеджменту та з координації діяльності РМК/ММК ІППОЧО.

 В рамках даного проекту вчителі провели пілотні заняття із учнями з використанням комп’ютерних ігор: 21 лютого на базі Кіцманського ЗНЗ І-ІІІст.(Галіцька Т.Д. та Савчук Т.Д.) і 28 лютого Лужанського ЗНЗ І-ІІІст. (Куриш  Н.К. та  Кирилюк О.І.).

В Лужанському ЗНЗ І-ІІІст. проведено заняття в 11-Б класі на тему «Маркетинг у діяльності підприємця. Функції маркетингу. Реклама.» на якому були присутні в.о. директора Лужанського ЗНЗ Запарнюк О.О., заступник директора з навчально-виховної роботи Куриш О.І., начальник відділу активної підтримки безробітних Кіцманського районного центру зайнятості Галіцька О.Р., керівник методичного об’єднання вчителів природничо-математичних дисциплін Одовійчук О.К., вчителі школи: Катрюк В.К., Вудвуд І.В..

В ході заняття учні ознайомились із маркетингом та збутом, вимогами до реклами та навчились складати рекламу. Під час проведення симуляційних ігор учні набули вмінь приймати рішення і планувати свою підприємницьку діяльність, а також  визначати види реклами. Використовуючи електронну гру  «Фірма PC Maker» учні на практиці  визначали і контролювали прибуток фірми продаючи персональні комп’ютери, та під час гри «Менеджер» проводили маркетингові дослідження ринку і приймали управлінські рішення для відкриття кав’ярні «Найкраще кафе» в одному з доступних місць розташування.

Учні із захопленням виконували вправи на комп’ютерах та презентували свої рекламні постели на розроблені бізнес-плани з попередніх уроків економіки.

Під час заняття Галіцька Олена Романівна, начальник відділу активної підтримки безробітних Кіцманського районного центру зайнятості презентувала учням ринок праці Кіцманського району та провела анкетування учнів по виявленню схильності до професій.

Даний проект продовжується і в квітні місяці в рамках другого модуля передбачається навчання в Польщі(Кракові), що дозволить учасникам проекту, вчителям-тренерам, ознайомитись із методиками використання інноваційних методів навчання основ економіки у польських освітніх закладах, обмінятись досвідом, започаткувати нові ініціативи щодо співпраці.

 

 


 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (9)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше