» » Курси підвищення кваліфікації для учителів української мови та літератури
Інформація
  • Переглядів: 2208
  • Автор: Moderator
  • Дата: 4-02-2014, 14:34
4-02-2014, 14:34

Курси підвищення кваліфікації для учителів української мови та літератури

Категорія: Стрічка / ІППОЧО

29 січня 2014 року Чернівецький професійний ліцей сфери послуг (директор Цимбал О.В.) гостинно відчинив двері для учителів української мови та літератури, які проходять курси підвищення кваліфікації при Інституті післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області.

Завідувач науково-методичного центру суспільно-гуманітарних дисциплін інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області Євгенія Квітень ознайомила присутніх із специфікою викладання української мови та літератури у закладах професійно-технічної освіти, адже загальноосвітня підготовка у професійному навчальному закладі має свої особливості, оскільки вивчення загальноосвітніх предметів здійснюється одночасно з вивченням спеціальних предметів та з виробничим навчанням.

Слухачам курсів було представлено захід «Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі», якій підготувала та провела викладач української мови та літератури К.В.Лупул Справжнє свято душі дарували учні: декламували вірші поетів - шістдесятників, виконували пісні, захід гармонійно доповнили авторські поетичні твори учнів ліцею.

Педагоги мали можливість ознайомитися з матеріально-технічною базою кабінету української мови та літератури. Директор ліцею Цимбал Орися Василівна зазначила, що  поряд з формуванням навичок усного і писемного мовлення українська мова відіграє велику роль у підготовці учнів до трудової діяльності. Вона є одним з найважливіших засобів залучення учнів до технічної мови, безпосередньо впливає на їх повноцінну роботу з навчальною і спеціальною літературою, розвиває здібності вільно висловлювати свої думки, отже, сприяє якісному засвоєнню теоретичного і практичного матеріалу.  Орися Василівна ознайомила вчителів області з історією закладу, провела екскурсію навчальними кабінетами та майстернями, під час якої наголосила, що якісне викладання загальноосвітніх дисциплін у ПТО неможливе без створених належних умов, кабінетів, ТЗН. Кабінети української мови та літератури, світової літератури, суспільних дисциплін, іноземних мов є зразковими. Кабінети загальноосвітніх дисциплін повністю забезпечені дидактичним матеріалом.

Під час обговорення педагоги обмінялися думками, накреслили шляхи для подальшої співпраці.


 

 

 

 

 

  

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Січень 2020 (60)
Грудень 2019 (75)
Листопад 2019 (151)
Жовтень 2019 (150)
Вересень 2019 (129)
Серпень 2019 (94)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше