• Дата: 20-02-2017, 14:32
20-02-2017, 14:32

Юні борці відзначились на Всеукраїнському турнірі в Калуші

Категорія: Спортивні організації / Молодь та спорт

З 16 по 18 лютого 2017 року в м.Калуші відбувся ІІІ Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юнаків та дівчат пам’яті Героя Небесної Сотні Сергія Нігояна. В змаганнях взяли участь більше 200 юних спортсменів з Чернівецької, Тернопільської Львівської, Хмельницької, Івано-Франківської та Київської областей.

Дві золоті нагороди турніру здобули учні Чернівецької обласної ДЮСШ. Серед юнаків, у ваговій категорії до 29 кг., де було заявлено 25 учасників, перше місце посів Дмитро Клепак, впевнено перемігши в 5 сутичках.

Серед дівчат, у ваговій категорії до 57 кг. (8 учасниць), чемпіонкою турніру стала Прокоп’юк Валерія, яка здобула переконливі перемоги над усіма суперницями.

За крок до медалі зупинився Захарій Михайлюк у ваговій категорії до 59 кг. Отримавши 2 перемоги над спортсменами з Кам’янець-Подільського та Тернополя, наш спортсмен програв у півфіналі та в боротьбі за бронзу представникам м.Львова.

Тренуються юні спортсмени під керівництвом старшого тренера-викладача ЧОДЮСШ Сергія Одинака.

Вітаємо спортсменів та бажаємо подальших перемог на борцівському килимі!