• Дата: 13-12-2016, 16:18
13-12-2016, 16:18

Борці Чернівецької обласної ДЮСШ – призери Всеукраїнського турніру

Категорія: Спортивні організації

З 8 по 10 грудня 2016 року в м. Кам’янець-Подільському відбувся ХІІІ Всеукраїнський турнір з вільної боротьби пам’яті тренера В.Алексійчука. В змаганнях взяли участь 250 учасників.

Чотири медалі здобули на цьому турнірі учні Чернівецької обласної ДЮСШ.

Серед дівчат у ваговій категорії до 57 кг. срібну нагороду виборола Валерія Прокоп’юк.

Також срібну нагороду серед юнаків у ваговій категорії до 53 кг. виборов Микита Сафроняк.

Бронзовими призерами турніру стали: Клепак Дмитро – у ваговій категорії до 29 кг. та його старший брат Валентин – у ваговій категорії до 42 кг.

У підсумку команда Чернівецької обласної ДЮСШ посіла ІІІ загальнокомандне місце.

Тренуються юні спортсмени під керівництвом старшого тренера-викладача Сергія Одинака.

Вітаємо борців та бажаємо подальших перемог та медалей!