• Дата: 31-10-2016, 12:07
31-10-2016, 12:07

В Чернівцях відбулися змагання кросменів

Категорія: Спортивні організації

В м. Чернівцях в парку ім. Т.Г. Шевченка обласним відділенням Комітету з фізичного виховання МОН України проведено змагання в залік ХІІ обласних Спортивних ігор учнівської молоді професійно-технічних навчальних закладів з легкоатлетичного кросу, в яких взяло участь 13 команд юнаків та 5 команд дівчат.

На дистанції 500 м. серед дівчат перше місце виборила учениця вищого професійного училища № 3 Білоус Ірина. з результатом 1.32.6, друге місце посіла Петрюк Мар'яна з результатом 1. 34.0. (вище професійне училище № 3), на третьому місці Савіцька Ірина (вище комерційне училище ) – 1.36.1.

На дистанції 1000 м. переможцем став учень машинобудівного професійного ліцею Погожа Дмитро – 2.50.0., на другому місці Лозовінський Ігор (професійний ліцей автомобільного сервісу) – 2.55.8., третім був Гаврилець Дмитро (вище професійне художнє училище № 5) – 2.56.6.

В загальнокомандному заліку серед дівчат переможцями стали учениці вищого професійного училища №3, на другому Чернівецьке вище комерційне училище Київського національного торговельно-економічного університету, третє місце посіли спортсменки професійного ліцею сфери послуг.

Серед юнаків призові місця розподілились наступним чином:

І- місце – Чернівецький професійний машинобудівний ліцей;

ІІ- місце – Вище професійне художнє училище № 5;

ІІІ- місце – Професійний ліцей автомобільного сервісу.

Переможців та призерів змагань нагороджено дипломами Чернівецького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.