» » ХХVІІІ туристський зліт педагогічних працівників Чернівецької області
Інформація
  • Переглядів: 587
  • Автор: Moderator
  • Дата: 11-10-2016, 09:10
11-10-2016, 09:10

ХХVІІІ туристський зліт педагогічних працівників Чернівецької області

Категорія: Спортивні організації / Молодь та спорт

Чернівецький обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді, за сприяння Чернівецької обласної організації профспілки працівників освіти і науки з 06 по 08 жовтня 2016 року успішно організував та провів ХХVІІІ туристський зліт педагогічних працівників Чернівецької області на території ПОВЗ «Лушка», що на Сторожинеччині.

У зльоті взяли участь представники Заставнівського, Кельменецького, Новоселицького, Вижницького, Сокирянського, Сторожинецького, Глибоцького Герцаївського районів області та м.Чернівців.

На урочистому відкритті педагогів області вітали голова Чернівецької обласної організації профспілки працівників освіти і науки ­– Дутчак Володимир Васильович, директор Чернівецького обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді – Коновалова Ганна Миколаївна та інші.

У програмі зльоту проходили змагання з пішохідного туризму та спортивного орієнтування. Також педагоги мали можливість проявити свої творчі таланти та можливості, позмагавшись в етапах конкурсної програми. Змагання з пішохідного туризму відбувалися на дистанції «Смуга перешкод» (командна), де перемогу здобула команда Глибоцького району, почесне друге місце посіла команда із Новоселицького району та третє місце у запеклій боротьбі виборола команда зі Сторожинеччини. На дистанції зі спортивного орієнтування «Естафета» перемогла команда м.Чернівців, друге місце – Глибоцький район, третє місце – Заставнівський район. Конкурсна програма складалася з конкурсів «Туристське фото», «Туристська самодіяльність», «Презентація команди» та краєзнавчої вікторини. У загальному заліку по конкурсній програмі місця розділились так: І місце - Глибоцький район, ІІ місце – Сокирянський район, ІІІ місце – м.Чернівці. Всі учасники, що зайняли призові місця, отримали кубки, медалі та грамоти від обласної організації профспілки працівників освіти і науки.

Детальніша інформація на сайті ОЦТКЕУМ: http://octkeum.narod.ru

 


pidsymkovuy_protokol_zloty.doc [40 Kb] (cкачувань: 15)
 
smyga_pereshkod_pidsymkova.doc [41.5 Kb] (cкачувань: 14)
 
protokol_estafeta.doc [74 Kb] (cкачувань: 9)

 
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (8)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше