Інформація
  • Переглядів: 1648
  • Автор: Moderator
  • Дата: 8-01-2014, 09:45
8-01-2014, 09:45

«Fair Play – Чесна Гра»

Категорія: Cпортивні заходи / Молодь та спорт

«Fair Play – Чесна Гра» - частина Національної інформаційної кампанії «Не Дай СНІДу Шанс!», та є одним з найуспішніших проектів, орієнтованих на популяризацію футболу і здорового способу життя серед дітей та молоді, що ефективно об’єднує зусилля багатьох державних, міжнародних та неурядових організацій, серед яких – Державна служба України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворюваньДержавна служба молоді та спорту УкраїниМіністерство молоді та спорту України, Міністерство освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, Федерація футболу України, міжнародна організація Grassroot Soccer ("Футбол для всіх"). Крім того, проект активно підтримується органами місцевої влади на регіональному рівні.

У рамках заходів передбачених проектом «Fair plаy» у Багринівській ЗОШ І-ІІІ ст. було проведено ознайомлення учнів із цілями та завданнями цього проекту; ознайомлення учнів з правилами чесної гри також учням пояснили, як ці правила  застосовуються в житті та спорті.

Директор школи у началі пояснив, що у цьому молодіжному  проекті використовується футбол та рухливі ігри на основі футбольних технік, щоб вести розмову про такі важливі речі: як стосунки, проблема вибору, безпечна поведінка,  ВІЛ – інфекція. Учні грали та говорили про речі, які дійсно трапляються з ними, і разом знаходили відповіді на запитання.

Провівши перше заняття можемо зробити висновок, що учням дуже сподобався даний проект, вони мають і надалі намір брати активну участь в іграх та обговореннях і бути взірцем для свого оточення, поважати інших, ввести здоровий спосіб життя. За допомогою цих заняті діти будуть навчатися як зберегти здоров’я, уникнути зараження ВІЛ – інфекцією та іншими захворюваннями.

На останок можемо сказати, що проект «Fair Play – Чесна Гра» покликаний створити умови для убезпечення дітей та молоді від шкідливих звичок та виховання в них відповідального ставлення до своїх рішень і вчинків, прищеплення духу здорового способу життя та чесної гри. До участі у проекті запрошуються дівчата та хлопці віком від 10 до 20 років.

«Fair Play – Чесна Гра»«Fair Play – Чесна Гра»«Fair Play – Чесна Гра»«Fair Play – Чесна Гра»«Fair Play – Чесна Гра»«Fair Play – Чесна Гра»«Fair Play – Чесна Гра»«Fair Play – Чесна Гра»«Fair Play – Чесна Гра»«Fair Play – Чесна Гра»«Fair Play – Чесна Гра»«Fair Play – Чесна Гра»«Fair Play – Чесна Гра»«Fair Play – Чесна Гра»«Fair Play – Чесна Гра»«Fair Play – Чесна Гра»«Fair Play – Чесна Гра»«Fair Play – Чесна Гра»«Fair Play – Чесна Гра»«Fair Play – Чесна Гра»

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (8)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше