Главная > Слайдер > Колегія ДОН: Особливу увагу приділено організації освітнього процесу в умовах карантину

Колегія ДОН: Особливу увагу приділено організації освітнього процесу в умовах карантину


26-06-2020, 16:47. Разместил: Anatoly

Під час засідання колегії Департаменту освіти та науки члени колегії, посадовці проаналізували та визначилися із пріоритетними завданнями у новому навчальному році. Зокрема, зосередилися на питаннях організації освітнього процесу в умовах карантину: дистанційний формат; виконання рішень колегії Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації щодо здійснення моніторингу стану та організації надання психолого-педагогічних, корекційно-розвиткових послуг у спеціальних закладах освіти та закладах освіти з інклюзивним навчанням; погодження кандидатур працівників галузі освіти області, які претендують на присвоєння почесних звань.

Участь у роботі колегії взяла Ірина Ісопенко, заступник голови Чернівецької облдержадміністрації, яка зазначила: «Рік, який триває, є роком великих викликів. У часи непевності та невизначеності важливо знаходити час на рефлексію, на осмислення суспільних процесів, на обговорення. Організація дистанційного навчання вимагає особливої методики й технології, тому кожен педагог-професіонал повинен розвиватися, прагнути до навчання впродовж життя – цього вимагає саме життя».

У ході роботи колегії Микола Харатін, директор Департаменту освіти і науки,висловив щирі слова вдячності за активну співпрацю.

За результатами засідання колегія одноголосно проголосувала за прийняття рішень щодо розглянутих питань із внесенням відповідних доповнень, пропозицій та зауважень членів колегії.

 
Фото: https://photos.app.goo.gl/YbU2g5jWSnCXunyw5
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад