Главная > Слайдер > Нарада про стан й перспективи розвитку галузі освіти області

Нарада про стан й перспективи розвитку галузі освіти області


26-06-2020, 16:43. Разместил: Anatoly
Нині 26 червня, а це означає, що в сфері освіти зараз всі активно говорять про підсумки 2019/2020 навчального року. Чернівеччина - не виключення, і попри важкий стан пандемії, система освіти удосконалюється й набирає нових обертів на чолі з очільниками влади. Сьогодні була проведена онлайн-нарада з керівниками органів управління влади про стан й перспективи розвитку галузі освіти області.
У ході вебінар-наради позицію Департаменту освіти і науки озвучив Микола Харатін, який зауважив, що наразі є всебічний аналіз стану і розвитку освіти Буковини за період навчального року, створено план  створення опорних навчальних закладів, а також визначено актуальні проблеми освітньої сфери, виявлено причини їх виникнення й запропоновано шляхи вирішення модернізації освітньої само ідентифікації. Микола Іваночич, власне, й координував хід івенту.
На підсумковій нараді йшлося про комплексну програму підвищення якості національного-патріотичного виховання дітей та молоді, про розвиток освітньої галузі, про розподіл коштів освітньої субвенції на цільові видатки та про підсумки роботи Буковинської Малої академії наук учнівської молоді у 2019/2020. 
Як бачимо, висвітлення питання надзвичайно різні, а це означає, що напрацювань й досягнень вже багато й наша освіта має великий потенціал! До речі, уже розміщено понад 10 матеріалів в лінці про створення нового освітнього простору. Давайте ділитися досвідом й співпрацювати, дорогі освітяни!
 
#нехай_щастить #освітаБуковини #рухаємося_вперед
 
Фото: https://photos.app.goo.gl/GwFrwL5foQSZyEY67

скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад