Главная > Слайдер / Нова українська школа > Менеджери Нової української школи - агенти змін в освіті

Менеджери Нової української школи - агенти змін в освіті


13-06-2018, 13:39. Разместил: Moderator
Щоб концепція Нової української школи була успішно впроваджена, керівники освіти в об’єднаних територіальних громадах та районах, директори шкіл мають стати лідерами змін у середній освіті. Для впровадження концепції Нової української школи здійснюється навчання директорів шкіл - менеджерів освітнього процесу.

Сьогодні,  13 травня 2018 року, директор Департаменту освіти і науки Оксана Палійчук  відвідала навчальні тренінги для директорів І-ІІІ ступенів закладів загальної середньої освіти Чернівецької області, які відбуваються на базі Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області.
 
Оксана Михайлівна зазначила про фінансову підтримку НУШ в закладах загальної середньої освіти області. А також наголосила, що для основного забезпечення фінансового ресурсу є достатньо, проте кошти з місцевих бюджетів можуть бути виділені у більшому відсотковому еквіваленті, але не в меншому.

Протягом дня учасники тренінгу  матимуть можливість прослухати тренінгові заняття з таких тем:
- окремі підходи до формування освітньої програми закладу загальної середньої освіти;
- сучасні підходи до здійснення кадрового забезпечення закладів освіти. Сертифікації педагогічних працівників;
- державний стандарт початкової освіти як основа конструювання навчальної програми. Типові освітні програми для першого класу. Принципи побудови програм. Ключові компетентності;
- світоглядні засади концепції «Нова українська школа». Нові ролі і завдання керівника закладу в контексті сучасних змін.
 
Нова українська школа – це наша спільна реформа, і тільки в співпраці ми можемо досягнути результатів!
 
Фото
https://photos.app.goo.gl/ySErCqifbM1njyXq7
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад