Главная > Слайдер > Відкриття басейну у Мигівському НВК – визначна подія для освітян

Відкриття басейну у Мигівському НВК – визначна подія для освітян


27-12-2016, 21:30. Разместил: Moderator

Сьогодні, 27 грудня, за участі голови обласної державної адміністрації Олександра Фищука та директора Департаменту освіти і науки Оксани Палійчук у Мигівському НВК на Вижниччині відбулось відкриття новозбудованого басейну.

За сприяння виконавчої влади для покращення матеріально-технічної бази цього закладу було виділено коштів на суму 1 млн. 640,7 тис. грн. Завдяки таким фінансовим надходженням вдалося добудувати басейн з дотриманням всіх технологій та створити належні умови – роздягальні, душові, тощо.

Як зазначила Оксана Палійчук, відкриття новозбудованого басейну у школі – визначна подія для освітян, адже питання збереження здоровя дітей набуває все більшого значення.

«За останнє десятиріччя чітко спостерігаються такі фактори, які впливають на стан здоров'я учнів - це зростання навчального навантаження, тривале сидіння за компютерами. Усе це призводить до гіподинамії, порушення постави, зниження зору. Завдання ж школи - зберегти, зміцнити здоров'я майбутньої нації, сформувати позитивне ставлення до здорового способу життя», – підкреслила директор Департаменту освіти і науки Оксана Палійчук.

Представники місцевих органів самоврядування висловили подяку крайовій владі та Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації за вагомий внесок у розвиток якісної освіти району.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 


 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад