Главная > Слайдер > Оксана Палійчук: «Одне з першочергових завдань Департаменту зробити багатопрофільний ліцей для обдарованих дітей зразковим в освіті області».

Оксана Палійчук: «Одне з першочергових завдань Департаменту зробити багатопрофільний ліцей для обдарованих дітей зразковим в освіті області».


13-09-2016, 14:47. Разместил: Moderator

Багатопрофільний ліцей для обдарованих дітей у Чернівцях має стати зразковим для всієї освіти Буковини, насамперед через свою унікальність і специфіку, зазначила під час апаратної наради Департаменту освіти директор Оксана Палійчук. Зараз настав відповідальний момент щодо матеріального забезпечення і організації належного навчального процесу в багатопрофільному ліцеї. «Ми важко йшли до того аби зробити з цього навчального закладу ліцей з спортивним профілем, а тепер повинні підтвердити наші плани і забезпечити заклад навчальними засобами». – зазначила Оксана Палійчук.

Багатопрофільному ліцею потрібно забезпечити насамперед спортивну базу для проведення тренувань. Це легкоатлетичне знаряддя, інвентар для футболістів і лучників. Тренування відбуваються у різних куточках Чернівців, тож юних спортсменів потрібно організовано перевозити, щоб не порушити графік занять. Цього навчального року в ліцей вступило на навчання 90 юних спортсменів з Буковини, Івано-Франківщини, Вінничини, Хмельниччини. Це юнаки і дівчата, які вже мають досягнення у спорті і навіть володіють розрядами. Фінансовий відділ Департаменту отримав доручення забезпечити коштами потреби закладу.

Під час наради заслухано звіт про роботу обласного центру науково-технічної творчості щодо підсумків роботи і найближчих планів. Центр отримав 90 тис. грн.. на придбання картингів і планує розпочати будівництво картингдрому. А ще у планах центру наступного року відкрити єдиний в області планетарій.

Оксана Палійчук доручила підлеглим покращити координацію роботи з об’єднаними територіальними громадами. Це стосується забезпечення підручниками, закупівлі автобусів, розподілу фінансового стимулювання, залучення закладів до олімпіад.

  

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад