Главная > Слайдер > Оксана Палійчук відвідала освітні заклади Герцаївського району

Оксана Палійчук відвідала освітні заклади Герцаївського району


26-06-2014, 21:14. Разместил: Moderator
 
Сьогодні, 26 червня 2014 року, директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Оксана Палійчук з робочою поїздкою побувала в Герцаївському районі.
Оксана Михайлівна під час зустрічі з працівниками районного відділу освіти і методичного кабінету відзначила, що такі поїздки відбуваються з метою ознайомлення із освітніми закладами та виявлення основних проблемних питань.
«Дуже багато є над чим працювати. І кому, як не нам, потрібно зрушувати ситуацію з місця, вирішувати проблеми та покращувати якість освітньої галузі краю. Нам необхідно запастися оптимізмом та бажанням змінити все на краще.
Перш за все, ми повинні позбутися корупції. Важливо розуміти, що винен не тільки той хто бере хабар, а й той – хто його пропонує.
Також, важливим і актуальним питанням сьогодні є моральне виховання учнів. Тому, з 1 вересня в навчальний процес будуть запроваджені предмети морального спрямування такі, як християнська етика. До речі, хочу відзначити роботу ваших навчальних закладів саме в цьому напрямку. У вашому районі майже у всіх школах проводиться ґрунтовна виховна діяльність, створені кабінети християнської етики», – констатувала директор Департаменту.
Керівник освітньої галузі також наголосила на тому, що потрібно поступово омолоджувати педагогічні кадри.
Оксана Палійчук зазначила, що є ще чимало планів стосовно удосконалення системи освіти, але сьогодні, за її словами, головне – щоб настав в країні мир.
У ході робочого візиту директор Департаменту ознайомилася з роботою таких навчальних закладів: Годинівського НВК,  Великобудського НВК, Куликівського НВК, Тернавського НВК, Герцаївського районного ліцею ім. Г. Асакі,  Герцаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Герцаївського ДНЗ.
 


 

 


 


 


 

 


 


 

 


 

 

 


 


 


 

 


 


 

 


 

 


 


 

 

 

 

 

 


 

 


 

 

 


 

 


 


 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад