» » Колегія ДОН: Особливу увагу приділено організації освітнього процесу в умовах карантину
Інформація
  • Переглядів: 655
  • Автор: Anatoly
  • Дата: 26-06-2020, 16:47
26-06-2020, 16:47

Колегія ДОН: Особливу увагу приділено організації освітнього процесу в умовах карантину

Категорія: Слайдер

Під час засідання колегії Департаменту освіти та науки члени колегії, посадовці проаналізували та визначилися із пріоритетними завданнями у новому навчальному році. Зокрема, зосередилися на питаннях організації освітнього процесу в умовах карантину: дистанційний формат; виконання рішень колегії Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації щодо здійснення моніторингу стану та організації надання психолого-педагогічних, корекційно-розвиткових послуг у спеціальних закладах освіти та закладах освіти з інклюзивним навчанням; погодження кандидатур працівників галузі освіти області, які претендують на присвоєння почесних звань.

Участь у роботі колегії взяла Ірина Ісопенко, заступник голови Чернівецької облдержадміністрації, яка зазначила: «Рік, який триває, є роком великих викликів. У часи непевності та невизначеності важливо знаходити час на рефлексію, на осмислення суспільних процесів, на обговорення. Організація дистанційного навчання вимагає особливої методики й технології, тому кожен педагог-професіонал повинен розвиватися, прагнути до навчання впродовж життя – цього вимагає саме життя».

У ході роботи колегії Микола Харатін, директор Департаменту освіти і науки,висловив щирі слова вдячності за активну співпрацю.

За результатами засідання колегія одноголосно проголосувала за прийняття рішень щодо розглянутих питань із внесенням відповідних доповнень, пропозицій та зауважень членів колегії.

 
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (9)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше