» » Навчальний тренінг для директорів І ступенів та І-ІІ ступенів закладів загальної середньої освіти Чернівецької області по підготовці до впровадження НУШ
Інформація
  • Переглядів: 882
  • Автор: Moderator
  • Дата: 6-06-2018, 16:42
6-06-2018, 16:42

Навчальний тренінг для директорів І ступенів та І-ІІ ступенів закладів загальної середньої освіти Чернівецької області по підготовці до впровадження НУШ

Категорія: Слайдер / Стрічка / Нова українська школа

Відповідно до потреб забезпечення всебічного розвитку, виховання та соціалізації особистостей учнів, формування в них ключових компетентностей, необхідних кожній сучасній людині для успішної життєдіяльності, відповідно до Закону України «Про освіту» від 5 вересня 2017 року №2145-VIII Міністерство освіти і науки поетапно оновлює державні стандарти повної загальної середньої освіти.  З метою підвищення управлінського рівня, удосконалення організації освітнього простору відповідно до Концепції «Нова українська  школа»  сьогодні, 6 червня, розпочалася робота циклу навчальних тренінгів для директорів закладів загальної середньої освіти Чернівецької області щодо підготовки до впровадження Концепції Нової української школи. (Більш детально з програмою проведення навчальних тренінгів та списками учасників можна ознайомитися на сайті Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області). 
Вітальними словами розпочала заняття директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Оксана Палійчук, побажавши керівникам успіхів у роботі, творчості та натхнення. У своєму виступі Оксана Михайлівна обговорила низку питань, поділилася своїми міркуваннями щодо ефективності роботи управлінської системи в сучасних умовах Нової української школи. Наголосила на тому, що керівники повинні планувати такі форми роботи, які будуть ефективними у веденні освітнього процесу в умовах НУШ. «Боріться за думку й серце своїх вихованців», – словами В. Сухомлинського директор Департаменту  навела приклад щодо створення освітніх осередків («Кабінет фізики», «куточок Мрії»). 
У своєму виступі Григорій Білянін, директор Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області, порушив питання основних рекомендованих підходів до планування та організації закладом загальної середньої освіти комплексу освітніх компонентів. Окремо виділив прорахунок вартості дидактичного обладнання НУШ та створення мінімального комплекту дидактичних засобів навчання. Звернув увагу всіх директорів на доцільність використання сайту ІППОЧО, його вмісту та тематики закладок. Програму проведення тренінгу та організаційну роботу  представила Наталія Костянтинівна. Для ефективності роботи учасників було об’єднано в 3 групи, які займалися відповідно до розкладу. Під час тренінгових занять розглядались  такі питання: Діяльнісний  підхід у навчанні. Окремі підходи до формування освітньої програми закладу загальної середньої освіти (Г.І Артименко); Сучасні підходи до здійснення кадрового забезпечення закладів освіти. Сертифікації педагогічних працівників (Ю.М.Куриш);  Державний стандарт початкової освіти як основа конструювання навчальної програми. Типові освітні програми для першого класу. Принципи побудови програм. Ключові компетентності (І.К.Унгурян); Світоглядні засади Концепції «Нова українська школа». Нові ролі й завдання керівника закладу в контексті сучасних змін (Н.К.Куриш).
 
Фото
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Партнери сайту a-yak.net - А як...? Розповідаємо про все, що покращує життя

Архiв новин

Травень 2019 (138)
Квітень 2019 (137)
Березень 2019 (206)
Лютий 2019 (219)
Січень 2019 (213)
Грудень 2018 (163)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше