» » Павло Хобзей: Ми замахнулися на шалені зміни в освіті
Інформація
  • Переглядів: 889
  • Автор: Moderator
  • Дата: 10-05-2018, 19:12
10-05-2018, 19:12

Павло Хобзей: Ми замахнулися на шалені зміни в освіті

Категорія: Слайдер / Нова українська школа / Закон України Про освіту

10 травня 2018 року відбулася зустріч працівників Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області та тренерами НУШ з заступником міністра освіти і науки України Павлом Хобзеєм, який перебуває на теренах Буковини з робочим візитом.
Павло Кузьмович наголосив присутнім, що одним з першочергових завдань Інституту є створення логістики вибудови наставництва вчителів НУШ. «Адже вчитель – це ключовий компонент. Якщо вчитель не зміниться – реформи не буде», – підкреслив урядовець, неодноразово підкресливши важливість методичного супроводу педагога. 
Павло Кузьмич заявив, що реформа – це спільна справа багатьох інституцій. А Інститут післядипломної освіти повинен розробити чітку схему неперервної підтримки вчителя, який навчатиме перший клас. «Та не слід забувати, що першим класом реформа не завершується, у нас ще багато роботи, й профільна школа у тому числі», – зауважив він. 
Під час зустрічі було обговорено ряд проблемних питань. Зокрема бурхливого обговорення набуло питання підручників, їх рецензування та проблеми вибору наступних для першокласників. Присутніх цікавили питання вибору програм та впровадження інтегрованих курсів.
Також урядовець висловив побоювання щодо занепаду зацікавлення учнями  природничо-математичними дисциплінами. За його словами, якщо не вплинути на цей процес, то вже зовсім скоро держава не матиме вчителів фізики, а потім і математики. Заступник міністра закликав присутніх шукати і впроваджувати певні засоби для заохочення вивчення цих предметів у школах, щоб уникнути в подальшому цієї проблеми.  
«Ми замахнулися на шалені зміни в освіті, і для цього, в першу чергу, необхідно підготувати вчителя», – підсумував Павло Хобзей.
 
Фото
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Січень 2020 (59)
Грудень 2019 (75)
Листопад 2019 (151)
Жовтень 2019 (150)
Вересень 2019 (129)
Серпень 2019 (94)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше