» » Обласний етап військово- патріотичної гри "Сокіл" розпочато
Інформація
  • Переглядів: 868
  • Автор: Moderator
  • Дата: 3-05-2018, 12:30
3-05-2018, 12:30

Обласний етап військово- патріотичної гри "Сокіл" розпочато

Категорія: Слайдер / Національно-патріотичне виховання

Доброю традицією стало проводити шкільні етапи Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри  «Сокіл» («Джура»). Адже основним завданням всіх дорослих і юних громадян є плекання у своїй душі патріотичних почуттів національної гідності, високої самосвідомості та активної громадянської позиції.
 
Сьогодні, 03 травня 2018 року, відбулося урочисте відкриття обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» (Джура).
 
«Той, хто по-справжньому любить свою Батьківщину, – з усякого погляду справжня людина», – крилатими словами великого Педагога сьогодні, 3 травня, відкрила захід  Оксана Палійчук, директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації. У своєму виступі закликала бути справжніми патріотами, любити Батьківщину, свою рідну мову.
Також до виступу приєднався Тарас Рондзістий, директор Міжнародної благодійної установи «Центр національного відродження», який поділився з присутніми своєю думкою про вагоме значення Указу Президента щодо сприяння національно-патріотичного виховання молоді та механізмів створення відповідних умов для покращення національно-патріотичної роботи в державі. 
Особливо урочистою подією стало нагородження директора Чернівецького обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді Ганни Миколаївни Коновалової  медаллю за багаторічну працю «Патріотка України» та методиста відділу краєзнавства та національно-патріотичного виховання Чернівецького обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді, сотника міського осередку Козацтва Нової України Віталія Петровича Мельничука медаллю «Козацька звитяга». 

 
Вже десять років поспіль проходять районні етапи Гри. Переможці І етапу мають честь представляти свої райони на обласному рівні. З  03 по 06 травня 2018 року Чернівецький обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді проводить ІІ (обласний) етап Гри у м. Чернівці.
Відповідно до Комплексної програми підвищення якості національно-патріотичного виховання дітей та молоді Чернівецької області на 2017-2021 роки, що затверджено рішенням сесії Чернівецької обласної ради від 24.03.2017 № 9-12/17 (п. 6.7) для забезпечення участі команди Чернівецької області на  ІІІ етапі Всеукраїнської військово-патріотичної дитячо-юнацької гри «Сокіл» (Джура)» щорічно виділяється 20,0 тис. грн. 
 
Програма етапів Гри  обласного етапу «Сокіл» («Джура») включає:
1.Інтелектуально-мистецький комплекс «Козацькі забави»;
2.Фізкультурно-спортивний комплекс «Козацький гарт»; 
3.Туристсько-краєзнавчий комплекс «Козацькими стежками»;
4.Військово-прикладний комплекс «Козацька звитяга»; 
5.Медично-рятувальний комплекс «Козацька безпека».
 
Участь у Всеукраїнській грі «Сокіл» («Джура») – це шлях свідомого опанування лицарськими, гуманними і демократичними традиціями українського народу, виховання духовно та фізично розвиненого покоління, підготовки молоді до творчої праці, військової служби та захисту України.
 
Щиро вітаємо нашу спортивну молодь з відкриттям військово-патріотичного змагання, бажаємо яскравих вражень та мирного неба!

Фото

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (18)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше