» » Учитель творить ЛЮДИНУ… Василь Сухомлинський
Інформація
  • Переглядів: 5121
  • Автор: Moderator
  • Дата: 22-02-2018, 18:10
22-02-2018, 18:10

Учитель творить ЛЮДИНУ… Василь Сухомлинський

Категорія: Слайдер / Учитель року

Учитель – основна дійова особа у реформуванні сучасної освіти. Змінюються орієнтири освіти – змінюється й сам учитель, змінюється мета й завдання його освітянської діяльності.
Для підтримки, розвитку і вдосконалення педагогічної діяльності, статусу педагогічної професії, розкриття потенціалу вчителів вже протягом двох десятиріч в Україні проводиться конкурс «Учитель року», який відіграє важливу роль у професійній підготовці педагогів.
Цьогоріч за підтримки Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації та Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області 23-ий раз поспіль проходив Всеукраїнський конкурс «Учитель року-2018», урочисте закриття якого відбулося сьогодні, 22 лютого 2018 року. Його проведення – це цілеспрямований, систематичний пошук унікальних сучасних педагогічних творчих здобутків.

Розпочалося урочисте закриття конкурсу з вітальних слів голів журі, які висловили  щиру вдячність Департаменту освіти і науки, Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області за якісну, чітку організацію інтелектуальних змагань.  
За високий професіоналізм, об’єктивність, толерантність головам висококваліфікованого журі вручено подяки Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації.

«Великий Сухомлинський колись сказав «Не програма, не підручник і не метод вирішують успіх справи, а особистість і лише особистість учителя», зауважила Оксана Палійчук, директор Департаменту освіти і науки. Посадовець закликала черпати із величезних надбань В. Сухомлинського ідеї для того, що створити Нову Українську школу. Цьогорічні конкурсанти переконливо продемонстрували, що педагог – це та велична постать, яка формує свідому націю.

Слід зауважити, що окрім цінних подарунків, грошових премій учасники конкурсу отримають сертифікати про передплату  Всеукраїнського фахового видання «Основа». Також здобутками оргкомітету на рівні області є підняття щомісячної стипендії для вчителів-переможців конкурсу «Учитель року – 2018». За І місце переможець  отримав премію 5286 грн , сертифікат на 1000 грн. та стипендію до основної зарплатні (10 місяців) додатково по 1000 грн., сертифікат передплати видавничої групи «Основа» та 1000 грн. від «Приватбанку», за ІІ місце – премія 2836 грн., сертифікат 700 грн. та щомісячна стипендія по 700 грн., за ІІІ місце – премія 1732 грн., сертифікат – 500 грн та  500 грн. до щомісячної зарплати».

Після вітальних звернень учасників конкурсу нагородили дипломами Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації, а також грошовою премією обкому профспілки працівників освіти і науки.

Праця вчителя - творчий пошук, конкурс - творче змагання, де йде обмін досвідом, а рівень компетентності і професіоналізму визначає досвідчене журі, до складу якого залучені представники. Але очевидно, що найбільш престижний в освіті конкурс - це «Учитель року». Його переможці - безумовні «зірки». Цьогоріч перші місця посіли: Фештрига Христина Мірчівна, учитель української мови та літератури  Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Чернівецької міської ради спеціаліст І категорії; Козик Олена Іванівна, учитель німецької мови Чернівецької гімназії №1 ім. Т. Г. Шевченка Чернівецької міської ради, спеціаліст вищої категорії; Рейкало Дмитро Петрович, учитель фізики Киселицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Путильського району, спеціаліст вищої категорії, старший учитель; Ніга Микола Миколайович, учитель фізичної культури Чернівецької загальноосвітньої школи I-III ступенів №25 Чернівецької  міської ради, спеціаліст II категорії; Івасюк Марія Михайлівна, учитель основ християнської етики  Лужанського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів ім. В. Орелецького Кіцманського району, спеціаліст ІІ категорії.

Сухомлинський завжди повторював, що Школа- не комора знань, а світоч розуму! Усі діти не можуть мати однакові здібності. І найважливіше завдання школи — виховання здібностей. А Вчитель — це перший, а потім і головний світоч в інтелектуальному житті школяра; він пробуджує в дитини жадобу знань, повагу до науки, культури, освіти.

Нагадуємо,  що на Буковині щорічно, починаючи з 1995 року – періоду, з якого в Україні стартував конкурс «Учитель року», проходить Конкурс, учасниками його І-го та ІІ-го етапів стали тисяча двісті шістдесят три  педагоги області. Чернівецька область гордиться сімома переможцями та п’ятнадцятьма  лауреатами на державному рівні. Участь у ІІ-му турі Конкурсу цьогоріч взяли шістдесят педагогічних працівників закладів освіти області  у номінаціях: «Українська мова та література», «Фізика», «Фізична культура», «Німецька мова», «Предмети духовно-морального спрямування», а також мали можливість змагатися у п’яти конкурсних випробуваннях.
 
Фотовіт


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Січень 2019 (145)
Грудень 2018 (163)
Листопад 2018 (250)
Жовтень 2018 (176)
Вересень 2018 (85)
Серпень 2018 (124)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше