» » Обласний семінар для директорів гімназій та ліцеїв з проблеми «Практичні засади організації управлінської діяльності у становленні обдарованої дитини»
Інформація
  • Переглядів: 666
  • Автор: Moderator
  • Дата: 12-11-2017, 15:12
12-11-2017, 15:12

Обласний семінар для директорів гімназій та ліцеїв з проблеми «Практичні засади організації управлінської діяльності у становленні обдарованої дитини»

Категорія: Слайдер / Навчальні заклади

10 листопада 2017 року на базі Кіцманської районної гімназії відбувся обласний семінар для директорів гімназій та ліцеїв з проблеми «Практичні засади організації управлінської діяльності у становленні обдарованої дитини». 
У роботі семінару взяли участь: Оксана Палійчук, директор Департаменту освіти і науки ОДА; Галина Мельничук, заступник голови Кіцманської РДА; Іван Гулей, заступник голови Кіцманської районної ради; Іван Гешко, депутат Чернівецької обласної ради, чемпіон світу;  Іван Костащук, доцент Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, кандидат географічних наук; Тамара Богачик, заступник директора Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області з науково-методичної роботи; Алла Кобевка, начальник відділу дошкільної, загальної середньої, спеціальної освіти та соціального захисту;  Наталія Куриш, завідувач НМЦ освітнього менеджменту та координації діяльності методичних служб ІППОЧО;  Лілія Дячук, методист НМЦ освітнього менеджменту та координації діяльності методичних служб ІППОЧО;  Оксана Антимійчук, в. о. начальника  відділу освіти, молоді та спорту Кіцманської районної державної адміністрації; Надія Баєтул, в.о. завідувача РМК відділу освіти Кіцманської РДА; директори гімназій та ліцеїв області.
Оксана Палійчук розповіла учасникам семінару про перспективи впровадження нового Закону «Про освіту», окреслені Міністром освіти і науки України Лілією Гриневич під час наради із керівниками департаментів. Також, вона розкрила основні аспекти управлінських підходів у роботі з обдарованими учнями, та зазначила: «Завдяки умілому управлінню навчальним закладом кожна обдарована дитина зможе розвиватись за індивідуальною траєкторією.  Адже школа існує для того, щоб допомогти дитині розвинути в собі здібності до самореалізації, не тільки навчити, а й створити умови, щоб дитина була готова до цієї складної й самостійної роботи».
Учасники семінару ознайомилиь із досвідом використання варіативної складової робочого навчального плану Кіцманської районної гімназії та мали можливість  відвідати фрагменти індивідуальних занять педагогів гімназії: Юрія Білоуса «Ознайомлення із основними приладами,  що використовуються при польових географічних дослідженнях та вміння працювати з ними» (підготовка до написання науково-дослідницької роботи); Галини Бугай «Аналіз пам’яток архітектури та образотворчого мистецтва, обов’язкових для розпізнавання учнями при підготовці до ЗНО» (підготовка учнів до ЗНО); Оксани Остапюк «Односкладні речення з головними членами у формі підмета й присудка. Синтаксичний розбір односкладних речень» (підготовка учнів до олімпіади).
У ході проведення управлінської студії «Шляхи удосконалення форм роботи з обдарованими дітьми» Віталій Гешко, директор Кіцманської районної гімназії та його заступники розкрили практичні засади управлінням процесом становлення обдарованої дитини  в умовах реалізації заходів Концепції Нової української школи, а практичний психолог Оксана Шевчук  акцентувала увагу на психологічних аспектах у роботі з обдарованими учнями.
Директори гімназій та ліцеїв взяли участь у дискусійній панелі «Формування обдарованої дитини в умовах реалізації Концепції Нової української школи», що проводилась Іваном Костащуком, доцентом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, у ході якої проаналізували сучасні  складові, що впливають на розвиток обдарованості дитини та окреслено шляхи формування обдарованості школярів.
Наталією Куриш та Лілією Дячук під час підсумково-аналітичного модуля проведено SWOT –  аналіз «Формування інтелектуально-ціннісних особливостей учнівської молоді як одна із складових  реалізації Концепції Нової української школи».
Тамара Богачик підвела підсумки семінару, учасники ухвалили проект рекомендацій.
 
Матеріали додаються: матеріали

Обласний семінар для директорів гімназій та ліцеїв з проблеми «Практичні засади організації управлінської діяльності у становленні обдарованої дитини»

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (4)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше