» » Серпнева конференція педагогічних працівників Чернівецької області (2017р.)
Інформація
  • Переглядів: 3450
  • Автор: Moderator
  • Дата: 29-08-2017, 18:53
29-08-2017, 18:53

Серпнева конференція педагогічних працівників Чернівецької області (2017р.)

Категорія: Слайдер

29 серпня  2017 р. у Чернівецькому обласному центрі естетичного виховання «Юність Буковини» відбулася Серпнева конференція працівників освіти Чернівецької області, на якій обговорювалися ключові питання розвитку системи освіти регіону щодо оновлення змісту освіти в умовах децентралізації, окреслювалися пріоритетні напрямки роботи на новий навчальний рік. Також на зібранні були розглянуті питання щодо проблеми підвищення якості освіти та рівня  знань  учнів навчальних закладів області та розвитку освіти Чернівеччини в умовах формування Концепції нової української школи.
Координувала роботу Серпневої конференції працівників освіти почесна президія, до складу якої увійшли: Фищук Олександр Григорович – голова Чернівецької обласної державної адміністрації; Мунтян Іван Миколайович – голова Чернівецької обласної ради; Пархоменко Наталія Євгенівна – начальник відділу наукового та навчально-методичного забезпечення змісту дошкільної та початкової освіти в Новій українській школі; Палійчук Оксана Михайлівна – директор Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації.
Директор Департаменту освіти і науки доповіла про розвиток системи освіти Чернівецької області в умовах реформування, підвела підсумки 2016/2017 навчального року, проаналізувала результат спільної роботи органів виконавчої та представницької влади, місцевого самоврядування, керівників закладів, педагогічних колективів, батьківської громадськості. Особливу увагу присутніх звернула на покращення якості освітньої галузі, яке повинно забезпечити виконання обласних програм: «Вчитель» на 2013-2022 роки, комплексна програма підвищення якості національно-патріотичного виховання, «Буковинські студії VIII». Зокрема Оксана Михайлівна оголосила початок громадського обговорення регіональної програми «Розвиток освітньої галузі Чернівецької області на 2018-2022 рр.». Підкреслено, що зміни в освітній галузі – це необхідні реалії життя: «Ми не боялись змін, ми їх втілювали! Адже, як вдало сказав Джон Кенеді: «зміни – закон життя. І ті, хто дивиться тільки в минуле, чи лише на сьогодення, безперечно пропустять майбутнє».
«Перед педагогами стоїть першочергове завдання – бажання діяти в ім’я дитини», – наголосила представник Інституту модернізації змісту освіти. За словами Наталії Пархоменко школа має дихати цінностями добра, людяності, толерантності та висловила слова вдячності педагогам за віддану працю з підростаючим поколінням.
Представники крайової влади долучилися до привітань та побажань. Голова Чернівецької обласної державної адміністрації запевнив присутніх, що інвестиції в освіту – пріоритетний напрям діяльності органів влади. Про роль органів місцевого самоврядування в умовах реформування освіти розповів голова обласної ради. Кращих педагогічних працівників області було нагороджено Почесними грамотами облдержадміністрації, Почесними грамотами обласної ради, Почесними грамотами Департаменту освіти і науки.
Під час конференції свій досвід, міркування щодо підвищення ефективності освітнього простору поділилися: Романенко Валерій Васильович, голова Вашковецької об’єднаної територіальної громади Сокирянського району; Бойко Оксана Антонівна – голова циклової комісії архітектури та містобудування Державного вищого навчального закладу «Чернівецький політехнічний коледж»; Дроздовська Світлана Альбертівна, вчитель історії Новоселицької ЗОШ №3 І-ІІІ ст. Новоселицької міської ради; Нікішина Олеся Валентинівна, директор вищого професійного училища №3 м.Чернівці.
Освіта сьогодення впевнено рухається у напрямку розвитку Нової української школи. Саме тому особливу атмосферу для учасників конференції створили першокласники загальноосвітньої школи №28 міста Чернівців Ганнуся та Влад, які у новому навчальному році підуть у пілотні класи, навчання в яких тепер відбуватиметься за новим Державним стандартом, а також Натан Герасименко, вихованець Мошанецького дошкільного навчального закладу Кельменецького району,  який не залишив осторонь серце кожного присутнього у залі виконанням вірша Тараса Шевченка «І мертвим, і живим, і ненародженим».
Також святковий настрій забезпечили дует у складі викладачів кафедри музики Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Ярослава Осипенка та Василя Богданюка, які виконали Державний гімн України, та дитячі хорові колективи «Консонанс» ЗОШ№5 та  «Глорія» ЗОШ №3 (керівники Анатолій Кушнір та Тетяна Юрченко), ведучий – Сергій Анатолійович Власов, завідуючий РМК Новоселицької РДА, технічна підтримка: Моспанчук Євгенія Дмитрівна, методист науково-методичного центру інформаційних технологій навчання ІППОЧО та Олена Анатоліївна Раца, методист інформаційних технологій ЧОЦНТТУМ.
 

Матеріали серпевої конференції: тези виступів та презентація 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 

Серпнева конференція педагогічних працівників  Чернівецької області (2017р.)
Серпнева конференція педагогічних працівників  Чернівецької області (2017р.)
Серпнева конференція педагогічних працівників  Чернівецької області (2017р.)


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (8)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше