» » Відбулося засідання колегії Департаменту освіти і науки
Інформація
  • Переглядів: 1366
  • Автор: Moderator
  • Дата: 29-06-2017, 18:11
29-06-2017, 18:11

Відбулося засідання колегії Департаменту освіти і науки

Категорія: Слайдер / Колегії

Сьогодні, 29 червня, у приміщенні бібліотеки обласного центру естетичного виховання «Юність Буковини» відбулася колегія Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації за участі Ігоря Богатирця, заступника голови Чернівецької ОДА; Оксани Палійчук,  директор Департаменту освіти і науки, голови колегії; Ірини Ісопенко, заступника директора ДОН, заступника голови колегії; Надії Періус, заступника директора ДОН – начальника управління ресурсного забезпечення, членів колегії.

 

З питанням про перевірку стану виконання управлінням освіти Кельменецької РДА делегованих повноважень у галузі освіти,  роботи районного  методичного кабінету, дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів усіх типів і форм власності Кельменецького району доповіла Оксана Сакрієр,  начальник управління освіти і науки Департаменту освіти і науки.

 

Про стан діяльності методичної служби Кельменецького району та результати незалежного опитування учителів та учнів 9-11 класів ЗНЗ району проінформувала  Тамара Богачик, заступник директора з науково-методичної роботи комунального закладу «Інститут післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області».

 

Результати моніторингу якості знань учнів з базових дисциплін у ЗНЗ Кельменецького району; особливості проведення тестування вчителів під час проходження курсів підвищення кваліфікації у формі ЗНО озвучила Світлана  Прінько,  директор комунальної установи «Група моніторингу системи освіти, господарського обслуговування та аудиту установ освіти області».

 

Любов Мартинюк, начальник управління освіти Кельменецької РДА, проінформувала  про роботу управління    по виконанню наданих рекомендацій Департаментом освіти  і науки за результатами комплексної перевірки: позитивні моменти, недопрацювання, проблеми та плани на майбутнє.

 

Про результати перевірки стану виконання рішення колегії Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації від 01.07.2016 №2/1 «Про стан діяльності місцевого органу управління освітою, методичної служби Сторожинецького району щодо забезпечення якості освітніх послуг в навчальних закладах» проінформувала Алла Кобевка,  начальник відділу дошкільної, загальної середньої, спеціальної освіти та соціального захисту управління освіти і науки Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації.

 

За результатами засідання колегія одноголосно проголосувала за прийняття рішень щодо розглянених питань із внесенням відповідних доповнень, пропозицій та зауважень членів колегії.

 

Оксана Михайлівна висловила щирі слова вдячності за неабияку ефективність роботи членів колегії, успішні напрацювання  щодо надання підвищення якості освіти на всіх рівнях, побажала всім гарного та активного відпочинку.

 

Презентації додаються: презентації


Відбулося засідання колегії Департаменту освіти  і науки
Відбулося засідання колегії Департаменту освіти  і науки

Відбулося засідання колегії Департаменту освіти  і науки

 

 

 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Жовтень 2020 (70)
Вересень 2020 (56)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше