» » Відбулося засідання Ради директорів загальноосвітніх навчальних закладів Чернівецької області
Інформація
  • Переглядів: 824
  • Автор: Moderator
  • Дата: 15-06-2017, 16:46
15-06-2017, 16:46

Відбулося засідання Ради директорів загальноосвітніх навчальних закладів Чернівецької області

Категорія: Слайдер / Рада директорів

Сьогодні, 15 червня, у приміщенні бібліотеки Чернівецького обласного центру естетичного виховання «Юність Буковини» відбулося  засідання Ради директорів загальноосвітніх навчальних закладів  Чернівецької області. У засіданні взяли участь Оксана Палійчук, директор Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА; Віктор Томяк, голова Ради директорів загальноосвітніх навчальних закладів Чернівецької області; Алла Кобевка, начальник відділу дошкільної, загальної середньої, спеціальної освіти та соціального захисту Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА; Тамара Богачик, заступник директора ІППОЧО з науково-методичної роботи; директори загальноосвітніх навчальних закладів області.

З питанням про управлінську діяльність щодо організації системи роботи з обдарованими учнями виступили Семанюк Марина Костянтинівна, директор комунальної обласної загальноосвітньої школи-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Багатопрофільний ліцей для обдарованих дітей»; Перепелюк Микола Михайлович, директор  Васловівського НВК Заставнівського району; Гаврилюк Марина Василівна, директор  Горішньошерівецької  ЗОШ І-ІІІ ст. Заставнівського району.

Богачик Тамара Степанівна представила презентацію кваліметричної моделі  якості виховної роботи у навчальних закладах області.

Директор Департаменту освіти і науки висловила щиру вдячність всім освітянам за відмінну динаміку розвитку освітньої галузі Буковини, адже Чернівецькій області за напрямом «Доступність та якість послуг у сфері освіти» вдалося піднятися з 16 на 7 місце (динаміка зросла на 9 позицій) згідно з Моніторингом соціально-економічного розвитку регіонів за 2016 рік.

У рамках наради Оксана Михайлівна вкотре акцентувала увагу на тестуванні педагогів у форматі ЗНО виключно на засадах добровільності та анонімності: «Департамент є відповідальним за якість освітньої діяльності. Тестування було проведене з  метою моніторингу у сфері освіти фахової майстерності педагогічних працівників, яке в першу чергу покликане до стимулювання професійних якостей, стимулювання вчителя до саморозвитку та самовдосконалення, постійної праці над собою та пошуку ефективних шляхів підготовки учнів до ЗНО».

Очільниця освітян краю підкреслила неабияку ефективність роботи Ради директорів, висловила щирі слова вдячності за успішні напрацювання  щодо надання підвищення якості освіти на всіх рівнях, побажала всім гарного та активного відпочинку.


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Август 2017 (48)
Июль 2017 (70)
Июнь 2017 (165)
Май 2017 (284)
Апрель 2017 (288)
Март 2017 (364)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net
пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ.пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ