Error: Incorrect password!
Відбулося засідання колегії Департаменту освіти і науки » Департамент освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації
 
» » Відбулося засідання колегії Департаменту освіти і науки
Інформація
  • Переглядів: 1139
  • Автор: Moderator
  • Дата: 27-12-2016, 21:00
27-12-2016, 21:00

Відбулося засідання колегії Департаменту освіти і науки

Категорія: Слайдер

Сьогодні, 27 грудня, за участі Олександра Фищука, голови облдержаміністрації на базі Мигівського НВК відбулося засідання колегії Департаменту освіти і науки, під час якого було розглянуто ряд важливих питань щодо навчального процесу в закладах освіти Вижницького району.

Відкрила засідання директор Департаменту Оксана Палійчук.

Олександр Фищук привітав присутніх та зазначив, що розвиток освітньої галузі є пріоритетним завданням влади. За словами голови облдержадміністрації, йдучи шляхом реформ, ми зможемо зробити освіту якісною, а професію вчителя престижною.

У ході роботи першим колегія розглянула питання про стан діяльності місцевого органу управління освітою та методичної служби із забезпечення якості освітніх послуг. Оксана Сакрієр, начальник управління освіти і науки окреслила стан освітнього простору Вижницького району, зосередивши увагу на проблемних моментах.

Тамара Богачик, заступник директора з науково-методичної роботи Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області проаналізувала стан методичної служби району.

Світлана Прінько, директор комунальної установи «Група моніторингу системи освіти, господарського обслуговування та аудиту установ освіти області» зосередила увагу на результатах навчального процесу та якісному оцінюванню знань учнів.

Учасники колегії також розглянули питання проходження медичного огляду учнями професійно-технічних навчальних закладів області, а також підбили підсумки щодо стану готовності спортивної бази до нового 2016/2017 навчального року.

Про розгляд звернень громадян у 2016 році доповіла Віолета Тирончук, юрист Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА.

Віктор Немеш, начальник відділу організаційно-правового забезпечення та кадрової роботи Департаменту окреслив механізм погодження кандидатур працівників галузі освіти, які претендують на присвоєння почесних звань.

У ході роботи колегії Оксана Палійчук зазначила, що керівникам навчальних закладв слід вжити необхідні заходи щодо покращення рівня знань за окремими дисциплінами, а також закцентувала увагу на ролі національно-патріотичного виховання та його реалізації у навчально-виховному процесі. Директор Департаменту повідомила, що у 2016 році освітня галузь області отримала фінансування більше в понад два рази та закликала керівників раціонально використовувати кошти для покращення освітніх послуг в краї.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (8)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше Error: Incorrect password!