» » Директор Департаменту вручила подяку Чернівецько-Буковинській єпархії за сприяння у видавництві підручника "Основи християнської етики. Учимося мудрості"
Інформація
  • Переглядів: 1080
  • Автор: Moderator
  • Дата: 27-10-2016, 17:28
27-10-2016, 17:28

Директор Департаменту вручила подяку Чернівецько-Буковинській єпархії за сприяння у видавництві підручника "Основи християнської етики. Учимося мудрості"

Категорія: Слайдер

Сьогодні, 27-го жовтня найзручніший день для подяк тим, хто долучається до освітнього процесу і дбає, щоб учнівська молодь навчалася християнській моралі. Саме сьогодні вшановується пам'ять преподобної Параскеви Сербської, на честь якої названо соборний храм у Чернівцях по вул. Заньковецької.
В Чернівецькій області, зусиллями обласної державної адміністрації, Департаменту освіти, видано новий підручник для 4-го класу "Основи християнської етики. Учимося мудрості". Можливо ця подія минула б швидко і непомітно, якби була буденною і звичною. Але ж ні, буковинській освіті фактично вперше вдалося видати підручника, який вчитиме наших дітей основам християнського життя.
Більшу частину коштів на друк підручника виділила крайова влада, але й допомогли добродії, зокрема Чернівецько-Буковинська єпархія УПЦ КП з благословення митрополита Данила. За словами архієрея, це буде не остання співпраця Церкви і освіти в царині духовного зростання молоді. Потрібно ще видати підручники для інших класів, не тільки 4-го.
Директор Департаменту Оксана Палійчук на завершенні святкового богослужіння у храмі прп. Параскеви Сербської висловила вдячність духовенству за сприяння у виданні нового і потрібного підручника. Директор вручила митрополитові Данилу подяку Департаменту освіти і наголосила на важливості християнського вчення в освітньому процесі.
Оксана Палійчук повідомила, що Недільна школа соборного храму отримає комплект підручників для навчання.
 

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Січень 2017 (73)
Грудень 2016 (207)
Листопад 2016 (256)
Жовтень 2016 (219)
Вересень 2016 (237)
Серпень 2016 (87)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net
пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ.пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ