» » Стан систем опалення у закладах освіти області на контролі Департаменту
Інформація
  • Переглядів: 699
  • Автор: Moderator
  • Дата: 10-10-2016, 17:36
10-10-2016, 17:36

Стан систем опалення у закладах освіти області на контролі Департаменту

Категорія: Слайдер

Відбулася щотижнева апаратна нарада відповідальних працівників Департаменту освіти області, яку провела директор Оксана Палійчук. Перше питання, яке аналізували учасники наради, це стан систем опалення у навчальних закладах області. Саме забезпечення теплом закладів освіти, у ці дні, є першочерговим і перебуває на детальному контролі. З наступного тижня опалювальний сезон розпочнеться наповну, принаймні календарно. Загалом всі вузли, які виробляють і постачають тепло до навчальних закладів, перебувають у робочому стані, завезено вдосталь твердого палива для котлів. Департамент освіти опрацьовує варіанти ефективного використання наявного технічного обладнання з метою економії бюджетних коштів та забезпечення якісного постачання тепла.
Під час наради директор Департаменту Оксана Палійчук доручила посилити роботу у загальноосвітніх навчальгих закладах щодо безпеки перебування дітей у школах. Будуть розіслані у всі ЗНЗ інструкції правил поведінки учнів та педагогічних працівників у школах, особливо під час перерв. Оксана Палійчук зазначала: "Обов'язково під час перерви у школі має бути присутній черговий учитель, який спостерігатиме за поводженням дітей".
Під час осінніх канікул, наприкінці жовтня, Департамент освіти організовує військово-патріотичний табір для ліцеїстів багатопрофільного ліцею обдарованих дітей. У таборі "Лунка" відбудуться заходи спрямовані на патріотичне виховання молоді, будуть організовані різноманітні заходи спортивного, культурного спрямування. 
 скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (8)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше