» » Відбулося урочисте зібрання з нагоди Дня працівників освіти.
Інформація
  • Переглядів: 1483
  • Автор: Moderator
  • Дата: 30-09-2016, 14:44
30-09-2016, 14:44

Відбулося урочисте зібрання з нагоди Дня працівників освіти.

Категорія: Слайдер

30 вересня в будинку естетичного виховання молоді «Юність Буковини» відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти. На свято запросили педагогів загальних навчальних закладів освіти, дошкільних установ, професійно-технічних та вищих навчальних закладів.

Професійний день освітян завжди скликає до одного товариства педагогів, які своєю невтомною щоденною працею утверджують українську державу, навчають та виховують молоде покоління. Буковинські педагоги – це висококваліфіковані фахівці своєї професії. Багато з них заслуговують на високі винагороди і подяки.

Відкрила урочисте зібрання директор Департаменту освіти і науки Оксана Палійчук, яка привітала колег з професійним святом і дала високу оцінку праці буковинських педагогів. Директор департаменту зазначила:

«Ми гордимося вами. І творчими передовими вихователями, і методистами, і вчителями року, які приносять славу нашому краю на всеукраїнських конкурсах. Ми гордимося викладачами вищих навчальних закладів. Хай Бог вам віддасть сторицею за вашу любов щоденну, жертовну, за вашу віру всеосяжну, за вашу надію навіть тоді, коли всі зовнішні умови не передбачають результату. Хай Бог благословить вас!».

Учасники урочистого зібрання вшанували пам’ять українських героїв, які поклали життя за Україну на Донбасі. Вісім десятків працівників системи освіти вже побували на сході країни як учасники АТО . Тринадцять освітян й зараз боронять наш мир і спокій на сході країни.

Оплесками присутні в залі проводжали на сцену ветеранів освіти. Це вже сивочолі учителі, які все своє життя віддали навчанню та вихованню молоді. Їм вручили квіти, подарунки, на їх адресу лунали слова вдячності і поваги.

Від виконавчої влади привітав освітян з професійним святом заступник голови Чернівецької ОДА Ігор Богатирець. Він вручив кращим педагогам премії ім..Омеляна Попопвича.

Від імені Чернівецької обласної ради освітян привітав голова комісії з питань освіти, науки, культури, спорту та молодіжної політики Іван Гешко, який вручив педагогам подяки і квіти.

Під час урочистостей було нагороджено подяками кращих педагогів від Департаменту освіти та обкому профспілки працівників освіти.

 


Відбулося урочисте зібрання з нагоди Дня працівників освіти.

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (114)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше