» » Оксана Палійчук: "На маршрутах шкільних автобусів мають бути відремонтовані дороги".
Інформація
  • Переглядів: 706
  • Автор: Moderator
  • Дата: 23-08-2016, 07:51
23-08-2016, 07:51

Оксана Палійчук: "На маршрутах шкільних автобусів мають бути відремонтовані дороги".

Категорія: Слайдер

Відбулась апаратна нарада Департаменту освіти і науки, яку провела директор Оксана Палійчук. У порядку денному апарату Департаменту, був аналіз використання коштів обласного бюджету для забезпечення освіти, а саме проведення ремонтних робіт з підготовки до навчального року, та інші планові освоєння коштів бюджету, використання програми кредитування навчання, забезпечення закладів освіти підручниками, підготовка до проведення обласної педагогічної конференції.
Директор Департаменту Оксана Палійчук зазначила, що використання коштів обласного бюджету на планові потреби закладів освіти мають бути використані ефективно і у повній мірі. Не можна зволікати з організаційними питаннями освоєння коштів, але такі факти на місцях мають місце. Керівникам навчальних закладів негайно потрібно розпочати процедуру освоєння коштів обласного бюджету і вже планувати заходи щодо підготовки до опалювального сезону.
Оксана Палійчук назвала проривом для освіти друк підручника з курсу "Християнська етика". Вже є й перші відгуки про змістове наповнення книжки, і вони дуже позитивні. За словами Оксани Палійчук, не тільки вчителі, а й батьки з нетерпінням чекають підручника у класах. Для його друку були виділені кошти Чернівецькою ОДА. Також свій внесок зробила Чернівецько-Буковинська єпархія УПЦ КП, зокрема митрополит Данило.

 

26 серпня, в Чернівецькому обласному центрі естетичного виховання «Юність Буковини», відбуватиметься щорічна педагогічна конференція за участі керівник навчальних, методичних, наукових закладів області, вчителів, керівників виконавчої і представницької влади Буковини. На конференції буде порушено кілька важливих питань щодо початку впровадження реформи Концепції нової української школи. В Чернівецькій області створено три опорних навчальних заклади, проводиться оптимізація закладів освіти. Оксана Палійчук зазначила, що опорні заклади та інші заклади освіти використовують для перевезення учнів шкільні автобуси, а це означає, що дороги за їх маршрутами мають бути безпечними. Службі автомобільних доріг буде надана інформація про стан доріг на під'їздах до закладів освіти, щоб провести ремонти шляхів. Про безпеку перевезень дітей також йтиметься на обласній конференції, зауважила директор Департаменту.

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (18)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше