» » В Департаменті освіти і науки Чернівецької ОДА проведено апаратну нараду з підготовки до навчального року і відзначення Дня Незалежності.
Інформація
  • Переглядів: 924
  • Автор: Moderator
  • Дата: 15-08-2016, 21:10
15-08-2016, 21:10

В Департаменті освіти і науки Чернівецької ОДА проведено апаратну нараду з підготовки до навчального року і відзначення Дня Незалежності.

Категорія: Слайдер

15-го серпня в Департаменті освіти і науки відбулася апаратна нарада, яку провела директор Оксана Палійчук. Насамперед було розглянуто питання підготовки до нового навчального року, який розпочнеться 1-го вересня, а також проведення урочистих заходів у навчальних закладах області присвячених дню Знань. Директор Департаменту доручила керівникам підрозділів перевірити навчальні заклади щодо безпеки перебування дітей і батьків під час урочистих лінійок.

Оксана Палійчук доручила провести всі організаційні заходи з метою забезпечення учнів 4-7 класів підручниками. Укладено договори з видавництвами, а ще частину підручників у найближчі дні отримають районні відділи освіти для наступного розподілення у навчальні заклади.

Департамент освіти і науки проводить підготовку до обласної педагогічної конференції, яка відбудеться 26-го серпня в Чернівцях. На конференції буде підбито підсумки минулого навчального року та розставлено акценти на особливостях нинішніх реформ, новацій в системі освіти.

30-го серпня, цього року, очікується приїзд до Чернівців міністра освіти і науки України Лілії Гриневич, яка планує взяти участь у відкритті нового корпусу Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича та відвідає навчальні заклади, щоб побачити як буковинці підготувались до навчального року.

Директор Департаменту Оксана Палійчук, під час апаратної наради, назвала досягненням освітянської галузі області, зважаючи на фінансові труднощі, підвищення студентам закладів профтехосвіти стипендії, а також фінансове стимулювання навчальних закладів за успіхи на олімпіадах різних рівнів. Ці навчальні заклади отримають додатково по 90 тис. грн. для інформаційно-технічного оснащення навчального процесу.

Освітяни 23 серпня, в День Прапора. і 24-го серпня, в День Незалежності, братимуть активну участь в урочистих заходах, які відбуватимуться в обласному та районних центрах. Вчителі та найкращі учні будуть залучені до святкових дійств.

 


 

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (4)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше