» » Відбулася чергова апаратна нарада Департаменту освіти і науки
Інформація
  • Переглядів: 1370
  • Автор: Moderator
  • Дата: 6-10-2015, 10:35
6-10-2015, 10:35

Відбулася чергова апаратна нарада Департаменту освіти і науки

Категорія: Слайдер

     5  жовтня   2015 року відбулася чергова апаратна нарада Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, у ході якої було розглянуто ряд запланованих робочих питань.  

     Так, начальник відділу фахової освіти, ліцензування і атестації, позашкільної освіти та виховної роботи Бурченко Л.І. доповіла про стан державного замовлення на підготовку робітничих кадрів та молодших спеціалістів у професійно-технічних навчальних закладах Чернівецької області на 2015 рік. Набір здійснено на 97,3 %. Це друге місце по Україні.

Щодо стану підготовки закладів освіти області до опалювального сезону 2015/2016 н.р. проінформувала директор КУ «Група моніторингу системи освіти, господарського обслуговування та аудиту установ освіти області» Прінько С.І. Так, Світлана Іванівна констатувала: «Станом на сьогодні завершено об’їзди готовності навчальних закладів до опалювального сезону. Всі навчальні заклади області готові до початку навчального року. Підписано акти готовності навчальних закладів представниками Держтехногенбезпеки, СЕС та членами районних та обласних  комісій, завершується підписання актів готовності теплового господарства. Підготовлено до роботи 461 котельні з 465, що складає 98,5% від загальної кількості.  Підготовлено 118,0 км теплових мереж (у минулому році 119 км), відремонтовано 13,96 км водопровідних мереж (3, 4км  в минулому році)  та 3,5 км каналізаційних мереж (2,2 км в минулому році), що складає 100% від запланованого обсягу». Особлива увага була  акцентована на  нагальних проблемах, які пов’язані з матеріально-технічним забезпеченням у навчальних закладах області.

     Про стан фінансування ремонтно-будівельних робіт у підвідомчих закладах доповіла начальник  відділу економіки, бухгалтерського обліку та звітності Гринчук М.В.: «Згідно кошторисних призначень в 2015 році на проведення поточних ремонтів підвідомчих шкіл - інтернатів заплановано 2 390,3 тис.грн. Із запланованих в кошторисі коштів в сумі  2 390,3 тис. грн. станом на 01.10.2015 рік профінансовано  поточних ремонтів в сумі -2169,2 тис.грн., що складає 91%.  Не профінансовано  - 221,1  тис. грн. Всі ці кошти профінансовано за рахунок освітньої субвенції. З запланованих коштів - 540,4 тис.грн. профінансовано видатки на проведення поточних ремонтів в сумі 162,4 тис.грн. (30 % ), не профінансовано 203,0 тис.грн».

     Заступник директора з науково-методичної роботи Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області Богачик Т.С. повідомила про результати обговорення Положення про проведення I-ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових і спеціальних дисциплін, турнірів. 

    Учні загальноосвітніх шкіл, навчально-виховних комплексів змагатимуться на рівних правах. Учні професійно-технічних закладів братимуть участь у змаганнях між відповідними типами навчальних закладів, а учні ліцеїв, гімназій  м.Чернівці будуть брати участь у змаганнях між відповідними типами навчальних закладів. Контроль і керівництво І-ІІІ етапів Олімпіад здійснює Департамент освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації.

    Координацію проведення районних/міських та (або) обласних етапів Турнірів здійснює Інститут післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області.

Заходи щодо проведення Олімпіад, Турнірів проводяться  відповідно до наказу Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної держадміністрації".

      При цьому доповідач звернула увагу на організаційних заходах щодо проведення І етапу Олімпіад, які здійснюють адміністрації навчальних закладів: ІІ етапу – відділи/управління освіти райдержадміністрацій/міських рад, КЗ «Науково-методичний центр професійно-технічної освіти в Чернівецькій області» (далі – КЗ «НМЦ ПТО в Чернівецькій області»); ІІІ етапу – Інститут післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області, на які покладається відповідальність за організаційно-методичне забезпечення проведення відповідних олімпіад.

     Надійшло чимало пропозицій від освітянської громадськості щодо пункту 1.21, де йдеться про те, що учасники  Олімпіад, Турнірів отримують завдання і дають на них відповідь державною мовою (крім олімпіад з англійської, німецької, французької, російської, румунської мов, мови івриту). За рішенням журі учасники можуть отримувати завдання та давати відповіді мовою вивчення навчального предмета. Завдання для учасників Олімпіад готують методичні об’єднання, предметно-методичні комісії, склад яких затверджується наказом керівника навчального закладу.

      Тамара Степанівна детально проінформувала про форми виконання завдань з усіх предметів: "Учасники Олімпіад кожного етапу мають право ознайомитись з відповідями (розв’язками) завдань,  в тому числі з авторськими розв’язками, та з попередніми результатами (до підбиття остаточних підсумків) у день проведення олімпіади (час ознайомлення визначає оргкомітет). Пропонується проведення олімпіад у такому форматі:

  З історії, правознавства, математики – в один тур, який складається з двох форм виконання завдань:

                  а) тестової (завдання закритої форми);

                  б) письмової (завдання з відкритою відповіддю).

  З української мови та літератури, російської мови та  літератури, зарубіжної літератури проводиться в один тур: 

                   а)  тестової (завдання з мови та літератури закритої форми);

                   б) письмової (завдання мови та літератури з відкритою відповіддю).

           З біології в один тур, який складається з двох форм виконання завдань: а) тестової (завдання закритої форми); б) письмової (завдання з відкритою відповіддю) за завданнями Міністерства освіти і науки України.

           З екологіїу два тури: перший – тестовий; другий – захист екологічного проекту.

           З хімії – у два тури: перший – розв’язок задач; другий – експериментальний тур проводиться на базі ЧНУ.

           З географії у два тури: перший – теоретичний (тестові завдання та завдання з відкритою відповіддю); другий – практичний (розв’язування задач, робота з картографічним матеріалом).

           З економіки у два тури: перший – теоретичний (тестові завдання та завдання з відкритою відповіддю); другий – практичний.

           З фізики – у три тури: перший – теоретичний; другий (демонстраційний) тур; третій – експериментальний проводиться на базі  ЧНУ.

          З інформатики, інформаційних технологій в один практичний тур за завданнями Міністерства освіти і науки України.

          З трудового навчання у три тури: перший – (виконання тестової та творчої форм завдань); другий – практичний; третій – виконання домашнього завдання (творчий проект) за завданнями Міністерства освіти і науки України.

         З астрономії – у два тури: перший – (виконання тестової та письмової форм завдань); другий – практичний.

         З іноземних мов (англійська, німецька, французька) – у чотири тури: І тур – творча письмова робота; ІІ тур – читання; ІІІ тур – аудіювання; IV тур – усне мовлення.

         З мови іврит у два тури: І тур – читання; ІІ тур – усне мовлення.

     За результатами наради відповідальним працівникам дано ряд доручень.

 

 

 

Відбулася чергова апаратна нарада Департаменту освіти і науки

 

 

 

Відбулася чергова апаратна нарада Департаменту освіти і науки

 

 

 

Відбулася чергова апаратна нарада Департаменту освіти і науки

 

 

Відбулася чергова апаратна нарада Департаменту освіти і науки

 

 

 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Жовтень 2020 (66)
Вересень 2020 (56)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше