» » Вітання Директора Департаменту освіти і науки з Днем знань!
Інформація
  • Переглядів: 801
  • Автор: Moderator
  • Дата: 1-09-2015, 10:07
1-09-2015, 10:07

Вітання Директора Департаменту освіти і науки з Днем знань!

Категорія: Слайдер / Для учнів та студентів

  Шановні освітяни Буковинського краю!

       Першовересень  урочисто відкриває двері у школу – храм думки, людяності і натхнення. Новий навчальний рік завжди торує перед юними умами осяйні і часто нелегкі дороги – шляхи до знань, до нових звершень.

        Цьогоріч День знань уже другий рік поспіль торкає серце кожного з нас  сумними подіями на Сході. Українські воїни продовжують виборювати життєво необхідну для країни перемогу, захищаючи незалежність, суверенітет та її територіальну цілісність. Наші захисники за світле майбуття для кожного громадянина віддають найцінніше – власне життя.  Сьогодні ми бачимо – український народ проникнувся гордістю за свою країну, почуттям патріотизму до рідного краю, прагненням до єдності, порозуміння та згуртованості. Слова Мир та Незалежність набули для нас усіх життєвої важливості, особливої цінності. Я переконана, що прагнення до волі, порозуміння, віра у щасливе майбуття є запорукою європейського вибору нашого народу, а освіта є тим неодмінно першим кроком у житті кожної людини зокрема та держави в цілому.

      У ювілейний 75-літній рік Буковинського краю ми маємо нагоду осмислити значущий вклад у державницьку політику, спрямовану на національне становлення, якому сприяли видатні буковинці – Ю.Федькович, С.Воробкевич, О.Кобилянська, В.Івасюк, Н.Яремчук, І.Миколайчук, М.Емінеску  та багато інших. Вони увіковічнили наш край в історії. Сподіваюся, що сьогоднішні школярі гідно стануть у ряди видатних митців і науковців, медиків та акторів, широко відомих особистостей!

       У це одвічне свято мудрості я звертаюся до усіх, хто носить високе звання Вчитель,  низько вклоняюся за благородний і такий потрібний труд. Сердечно вітаю вас із початком навчального року, бажаю міцного здоров'я, терпіння, впевненості в завтрашньому дні, добробуту, Божої благодаті, творчих успіхів у всіх ваших справах на благо нашої рідної неньки України. Бажаю вам, шановні педагоги, зберегти і примножити дитячу спрагу знань, юнацьку допитливість розуму   і  зрілість міркувань!

        Щиро вдячна вам, дорогі вчителі, за самовіддану працю, за бездоганне виконання такої відповідальної місії як виховання підростаючого покоління. Адже саме ви сприяєте формуванню юних особистостей, від яких залежить наше майбутнє і завтрашній день Української держави.

         Нехай цей навчальний рік 24-річниці незалежності України  відкриє перед молоддю нові горизонти пізнання себе і світу, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей!


Слава Україні!

 

 

З повагою

Директор Департаменту освіти і науки

Чернівецької облдержадміністрації                                                     Оксана Палійчук 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Вересень 2020 (36)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше