» » Відбулася апаратна нарада директора Департаменту освіти і науки
Інформація
  • Переглядів: 920
  • Автор: Anatoly
  • Дата: 18-05-2015, 18:05
18-05-2015, 18:05

Відбулася апаратна нарада директора Департаменту освіти і науки

Категорія: Слайдер

Cьогодні, 18 травня, відбулася чергова апаратна нарада директора Департаменту освіти і науки із відповідальними працівниками структурних підрозділів. С.І.Прінько, директор Групи моніторингу проінформувала присутніх про стан харчування в інтернатних закладах. За наведеною інформацією інтернатні заклади області охоплені харчуванням стовідсотково. У результаті перевірки нагороджено такі навчальні заклади: КЗ «Багатопрофільний ліцей для обдарованих дітей» за І місце; Чернівецький реабілітаційний центр за ІІ місце; спеціалізовані школи-інтернати №3 та №4; Оршівецький будинок-інтернат за ІІІ місце. Світлана Іванівна також вказала на основні порушення: застаріле холодильне обладнання, посуд та інвентар потребують оновлення; невчасне документальне оформлення. Такі цільові заходи як контроль, рекомендаційні листи сприяли покращенню харчування в області. 
Б.М.Потурнак, заступник директора Департаменту освіти і науки вніс пропозицію поміняти шкільне меню, ввести абонентну форму харчування, оскільки саме школа контролює збалансоване харчування дитини. Ця ідея потребує аудиту і великої роз’яснювальної роботи. Оксана Михайлівна Палійчук дала доручення до 1 вересня визначити загальноосвітні навчальні заклади, на базі яких будуть організовані експериментальні майданчики щодо харчування, а також розробити рекомендації для батьків. За словами директора Департаменту, питання харчування дітей має бути пріоритетним.
М.К.Тріска, директор БМАНУМ проаналізувала підсумки ІІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, в якому взяли участь 37 буковинців, з них І місце виборов 1 учень, ІІ – 4 учнів, ІІІ – 11 учнів. Загалом 44% учнів стали призерами ІІІ етапу. Найвищий результат дає відділення наук про землю, відділення історії, хімії, біології та мовознавства. Директором Департаменту дано доручення відповідальним працівникам проаналізувати план заходів щодо покращення роботи. 
Також Оксана Михайлівна звернула увагу на завершення навчального року та зобов’язала розмістити найкращі сценарії свят «Останній дзвоник» та випускного вечора на сайтах Департаменту освіти і науки та Інституту післядипломної освіти до 22 травня. 
С.С.Тодорюк, заступник директора Департаменту освіти і науки проаналізувала проведення семінару директорів ліцеїв та гімназій «Формування особистісних орієнтацій учнів: співпраця педагогічного колективу та батьківської громадськості», що був проведений на базі Путильської гімназії.

 

 

 

 

 

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Грудень 2019 (19)
Листопад 2019 (151)
Жовтень 2019 (150)
Вересень 2019 (129)
Серпень 2019 (94)
Липень 2019 (66)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше