» » Відбулася нарада щодо проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
Інформація
  • Переглядів: 1926
  • Автор: Moderator
  • Дата: 13-01-2015, 13:52
13-01-2015, 13:52

Відбулася нарада щодо проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

Категорія: Слайдер

Сьогодні, 13 січня 2015 року, відбулася нарада з членами оргкомітету, головами та відповідальними секретарями журі ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін у 2014/2015 н.р. 

Оксана Михайлівна Палійчук, директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, звернула увагу присутніх на ключові питання щодо організації та проведення ІІІ етапу олімпіад: «Варто зазначити, що ІІІ етап олімпіад проводитиметься відповідно до Положення про проведення I-ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін (із змінами), затвердженого наказом Департаменту освіти та науки Чернівецької обласної державної адміністрації від 06.11.2014 № 199 та на виконання наказу Департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 26.12.2014 № 308   «Про проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін у 2014/2015 н.р.». Олімпіади відбуватимуться з 20 по 31 січня із таких базових дисциплін: української мова і література, румунської мова та література (румунська та світова), математика, фізика, географія, історія, хімія, біологія (8-11 класи); іноземні мови (англійська, французька та німецька), інформатика (9-11 класи); екологія, астрономія (10-11 класи). Місцями проведення олімпіад визначено п’ять навчальних закладів Чернівецької області: Вище професійне училище радіоелектроніки, Професійний ліцей сфери послуг, Вище професійне училище №3, Професійно-технічне училище №8, Комунальна обласна спеціалізована школа-інтернат «Багатопрофільний ліцей для обдарованих дітей» ». 

Оксана Михайлівна зазначила, що з метою якісної підготовки до проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін вдалося оптимізувати проведення олімпіади з екології, яка відбудеться протягом одного дня (21 січня), у два дні пройдуть олімпіади з фізики (20-21 січня) та хімії (27-28 січня). Олімпіади з математики, української мови та літератури, історії, румунської мови та літератури (румунської та світової), географії, біології, інформатики, астрономії, іноземних мов (англійської, французької та німецької) будуть проводитися в один день. Експериментальний тур із хімії відбуватиметься на базі Чернівецького національного університету  імені Ю. Федьковича. 

 Розроблено орієнтовні формати завдань проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін, які передано для роботи творчим групам із підготовки олімпіадних завдань. Запропоновані формати узгоджено з відповідальними фахівцями Міністерства освіти і науки України, Інституту інноваційних технологій та змісту освіти, тобто відповідають вимогам проведення ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад. Для організації і проведення олімпіад з біології та інформатики, які будуть відбуватися в єдиному для Україні форматі, 5 січня 2015 року  відправлено заявки на участь до Інституту інноваційних технологій та змісту освіти МОНУ.

  Директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації з приємністю відзначила, що завдяки тісній співпраці з професорсько-викладацьким складом Чернівецького національного університету  імені Ю. Федьковича, їхній чіткій громадській позиції на відповідному рівні було проведено ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін, відзначено об’єктивність та прозорість в оцінюванні рівня та якості знань учасників районних та міських етапів олімпіади. Відповідно кількість учнів, бажаючих взяти участь у ІІІ етапі, збільшилася на 233 учасники, що також є  важливим показником відновленої довіри не тільки педагогічної, але й учнівської та батьківської громадськості.

Тому потрібно не з меншим, а з більшим рівнем відповідальності організувати проведення ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін.

 Перший крок, технічний, вже зроблено (затверджено графік та дорожні карти проведення ІІІ етапу олімпіад із базових дисциплін; склад журі, апеляційної комісії та експертів-консультантів).  Зараз найважливіше чітко організувати роботу членів оргкомітету та секретарів олімпіад (формування за 3 дні до проведення олімпіади відповідного пакету документів: заявки (за підписами керівників органів управлінь освітою),  реєстраційну картку учасників ІІІ етапу олімпіади відповідно до поданих заявок, бланк протоколу.

Звичайно, ключова роль у якісному проведенні олімпіад належить головам журі, які під час урочистого відкриття цього виду змагань дадуть «науковий» поштовх до свідомого розуміння важливості цього заходу безпосередньо учасникам олімпіади, проведуть роботу щодо ознайомлення із авторськими розв’язками олімпіадних  завдань/задач керівників команд, організують роботу членів журі.

    Також Оксана Михайлівна звернула увагу на особливості проведення предметних олімпіад у 2 дні (пломбування та зберігання робіт учасників олімпіади після кожного проведеного туру/дня).

     Активну участь у проведенні наради брали і голови журі, які висловили конструктивні пропозиції щодо проведення ІІІ етапу олімпіади: підготовка «олімпійця» до обласного етапу на базі ЧНУ ім. Ю.Федьковича; організація харчування учасників олімпіади; урочисте нагородження переможців на рівні області; висвітлення результатів проведення ІІІ етапу, підготовки до ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад  через засоби масової інформації та ін.

 

   Насамкінець директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Оксана Михайлівна Палійчук щиросердечно привітала всіх присутніх із прийдешніми святами  та висловила впевненість у тому, що спільними зусиллями ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін буде проведений на найвищому рівні.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Июль 2017 (52)
Июнь 2017 (166)
Май 2017 (284)
Апрель 2017 (288)
Март 2017 (364)
Февраль 2017 (407)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net
пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ.пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ