Інформація
  • Переглядів: 1470
  • Автор: Anatoly
  • Дата: 30-12-2014, 17:45
30-12-2014, 17:45

Дорога освітянська родино!

Категорія: Слайдер

Хай ангел торкнеться вас ніжно крилом,
зігріє вам серце Різдвяним теплом.
Хай радість та мир наповнять ваш дім,
оселяться щастя та спокій у нім!
За кілька днів відійде в історію 2014 рік. Неоднозначний та складний для кожного українця рік, коли у житті кожного з нас відбулися події, завдяки яким він запам’ятався. Це був рік радості і суму, віри в майбутнє країни та болю від втрат тих захисників Незалежності нашої держави, відвага, героїзм та подвиги яких золотими літерами закарбуються в українській історії… 
Незабаром ми зустрінемо Новий 2015 рік і величне та пресвітле свято зі свят – Різдво Христове. 
Зібравшись біля ялинки ми щиро будемо вірити, що ця новорічна ніч розгорне нову – обов’язково прекрасну і щасливу сторінку життя. Ми віримо в диво, ми готові до несподіваних подарунків долі. Це нас робить сильними, впевненими в своїх силах, добрими і великодушними. Але, напевно, як ніколи для нас важливим буде особливе свято – Різдво Христове. Адже щоразу цей знаменний день, коли на землю втілився Спаситель світу, символізує оживлення усього роду людського, повертає нас до євангельських заповідей, спонукає наші душі і тіла до терпимості, чистоти наших помислів та любові до ближнього.
Ми просимо Бога, щоб Його всепрощаюча любов до людства і до нас, українців, як народу заставила замовкнути гармати, зупинила кровопролиття на нашій рідній землі, укріпила наші душі, благословила на праведну боротьбу зі злом у всіх його проявах. 
У цей непростий час усім нам потрібні мудрість і терпіння, взаємоповага та впевненість у кращому майбутньому. Віримо, що завдяки нашій спільній відповідальності ми й надалі будемо набувати нового професійного досвіду та розвивати нашу освіту за європейськими стандартами, успішно реалізовувати всі творчі плани, наукові проекти й задуми.
Хай святкова Різдвяна зірка осяє кожну оселю світлом добра та надії, укріпить вірою душі та зігріє любов’ю серця, додасть сил та натхнення на наполегливу працю заради наших дітей та онуків, заради нашого рідного краю – Буковини, заради всієї України! Будьмо патріотами нашої держави, бо ж ми, українці, – мудрі, сильні й талановиті. Повірмо в себе, підтримаймо один одного, згуртуймося навколо спільної національної ідеї. Разом ми здатні творити дива! 
Дай нам, Боже, зберегти в життєвій круговерті своїх рідних і не згубити себе! Добра всім, взаєморозуміння, достатку, душевної рівноваги, успіхів у всіх починаннях, міцного здоров’я, миру і національної самоповаги в Новому 2015 році!
Христос рождається – славімо Його! 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (8)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше