» » Уся система освіти краю покликана працювати спільно – на високий результат
Інформація
  • Переглядів: 1526
  • Автор: Anatoly
  • Дата: 30-12-2014, 14:46
30-12-2014, 14:46

Уся система освіти краю покликана працювати спільно – на високий результат

Категорія: Слайдер

Саме 2014 рік для всіх нас і для України в цілому – особливий, адже ми з вами переживаємо чи не найскладніші часи в історії нашої незалежної держави. Кожен із нас усіма силами та можливостями намагається підтримати тих, кому допомога потрібна найбільше. 
Сьогодні підводимо підсумки за календарний 2014 рік, адже була проведена ефективна та якісна робота у системі освіти області. Звичайно, були і успіхи, і допущені недоліки, але основним пріоритетом Департаменту як керуючого органу та підвідомчих установ протягом року було і надалі має бути питання надання якісних освітніх послуг», – наголосила на апаратній нараді Оксана Палійчук, директор Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації. 
Аналізуючи кількісні показники та якісний рівень проведених за планом роботи Департаменту освіти і науки за 2014 рік заходів, Ірина Ісопенко, головний спеціаліст відділу дошкільної, загальної середньої, спеціальної освіти та соціального захисту Департаменту, зауважила, що заходи, які були заплановані, проведені на належному рівні, крім окремих, що через складні політичні умови були відмінені або перенесені на наступний рік. Під час обговорення цього питання Оксана Михайлівна, директор Департаменту освіти і науки, зауважила: «Планування – це одна із умов успіху. Саме від того, як ми сплануємо роботу, залежить успіх та якість виконання цієї роботи. Кожен працівник системи освіти області повинен детально проаналізувати всі пункти плану роботи Департаменту на 2015 рік та відповідно спланувати свою роботу».
З інформацією про проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2015» виступив директор Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області Григорій Білянін.
Наступними питаннями, які розглядалися на нараді, були звіти про роботу за 2014 рік підвідомчих установ Департаменту: Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області та Групи моніторингу системи освіти господарського обслуговування та аудиту установ освіти області. 
Григорій Білянін, директор ІППО ЧО підкреслив, що на сучасному етапі колектив Інституту працює над підвищенням якості функціонування освітньої системи регіону. Григорій Іванович у своєму виступі зупинився на здобутках ІППО ЧО, які стали можливі завдяки творчому потенціалу працівників Інституту та дієвій підтримці Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації: «Умовно роботу Інституту можна розділити на чотири напрями: фахове удосконалення педпрацівників та керівних кадрів працівників освіти; організація науково-дослідницької та методичної роботи установ освіти; координація та вивчення діяльності районних (міських) методичних служб, надання їм методичної допомоги; організація науково-методичного забезпечення системи педагогічної освіти регіону».
Світлана Прінько, начальник Групи моніторингу системи освіти господарського обслуговування та аудиту установ освіти області детально проаналізувала роботу Групи, проведену за звітний період, зупинилася на проблемах та перспективах щодо роботи у 2015 році.
Віктор Немеш, начальник відділу організаційно-правового забезпечення та кадрової роботи управління ресурсного забезпечення Департаменту, виступив з інформацією щодо кількості вчителів у ЗНЗ області, які викладають навчальні предмети без відповідної фахової освіти.
Після обговорення кожного із питань, які розглядалися на нараді, Оксаною Палійчук, директором Департаменту освіти і науки ОДА, був проведений детальний аналіз роботи загалом, висловлено ряд пропозицій та накреслено основні аспекти щодо реалізації проблемних питань у системі освіти області.
Насамкінець Оксана Михайлівна всіх присутніх на нараді привітала з прийдешніми новорічно-різдвяними святами, побажала у Новому 2015 році миру в усіх його проявах, родинного затишку як у сім’ях, так і у колективах, згуртованості й спільної відповідальності за вирішення накреслених завдань, прагнення і віри у досягнення високих результатів щодо розвитку освіти краю.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (8)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше