» » Відбулася апаратна нарада Департаменту освіти і науки
Інформація
  • Переглядів: 768
  • Автор: Anatoly
  • Дата: 10-11-2014, 21:42
10-11-2014, 21:42

Відбулася апаратна нарада Департаменту освіти і науки

Категорія: Слайдер

Сьогодні, 10 листопада 2014 року, відбулася апаратна нарада директора Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації Оксани Палійчук із керівниками структурних підрозділів. Перш ніж розпочати нараду, Оксана Михайлівна привітала присутніх з Міжнародним днем бухгалтера, Всесвітнім днем молоті та днем науки в ім’я миру та розвитку. Побажала всім творчої наснаги, Божого благословення та мирного неба над головою. 
Нарада пройшла під гаслом: «Дії Департаменту повинні спрямовуватись на благо пересічного учителя, та на методичну, юридичну та психологічну підтримку освітян». Директор Департаменту наголосила, що оперативні щотижневі наради повинні проводитись у всіх структурних підрозділах. Під час апараток керівники мають чітко окреслювати план роботи кожного працівника, що в свою чергу призводитиме до плідної та налагодженої співпраці Департаменту та підпорядкованих структур.
Про стан забезпечення психологічного супроводу навчально-виховного процесу практичними психологами у ЗНЗ області доповіла Діана Романовська, завідувач НМЦ практичної психології і соціальної роботи. 
Зазначивши, що психологічний супровід навчально-виховного процесу – це комплекс заходів психологічного та соціального змісту, які спрямовані на розвиток індивідуальності кожної дитини, збереження її психологічного здоров’я, та формування готовності до самостійного життя в суспільстві після завершення навчання. А також зауваживши, що станом на 01.10.2014 року потреба системи освіти Чернівецької області у працівниках психологічної служби становить – 781 ставки, з них 486, 5 – практичних психологів та 292, 5 соціальних педагогів.
Про результати видачі цільових направлень на навчання сільської молоді у 2014 році доповіла Тетяна Войтишена, головний спеціаліст відділу організаційно-правового забезпечення та кадрової роботи управління ресурсного забезпечення Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації. Зазначивши, що для молодих спеціалістів та педагогічних працівників області, які шукають роботу, на інформаційному сайті Департаментом відкрито рубрику для бажаючих працевлаштуватись за фахом. 
Директор Інституту післядипломної роботи Чернівецької області Білянін Григорій Іванович та заступник директора з науково-методичної роботи Інституту післядипломної педагогічної освіти Тамара Степанівна Богачик, поінформували присутніх що ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін проходить згідно дорожньої карти та без суттєвих зауважень. Дирекцією було зазначено, що йде активна підготовка 
до I етапу Всеукраїнського конкурсу Вчитель року-2015, який проходитиме у грудні місяці. 
Під час наради керівники структурних підрозділів прозвітували про роботу за минулий тиждень та окреслили план дій на наступний.
За результатами апаратної наради Оксана Палійчук дала ряд доручень відповідальним працівникам Департаменту.

 

 

 

 

 

 


 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Июль 2017 (52)
Июнь 2017 (166)
Май 2017 (284)
Апрель 2017 (288)
Март 2017 (364)
Февраль 2017 (407)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net
пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ.пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ