» » Відбулася нарада з керівниками органів управління освітою, сім’єю, молоддю та спортом міських рад/райдержадміністрацій
Інформація
  • Переглядів: 921
  • Автор: Moderator
  • Дата: 10-10-2014, 17:00
10-10-2014, 17:00

Відбулася нарада з керівниками органів управління освітою, сім’єю, молоддю та спортом міських рад/райдержадміністрацій

Категорія: Слайдер

Сьогодні, 10 жовтня 2014 р., відбулася нарада з керівниками органів управління освітою, сім’єю, молоддю та спортом міських рад/райдержадміністрацій.

Із початком засідання присутніх привітала директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Оксана Палійчук, зазначивши: «Сьогодні ми обговорюємо гострі та актуальні питання системи освіти, тому важливо знайти правильні рішення у всіх проблемних ситуаціях».

За порядком денним було розглянуто ряд питань.

«Про навчально-методичне забезпечення навчально-виховного процесу в ЗНЗ області» доповіла Тамара Богачик, заступник директора Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області. За словами Тамари Степанівни, забезпечення навчальною літературою державного компоненту навчання учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів на 2014/2015 н.р. у Чернівецькій області станом на 6 жовтня 2014 року в середньому складає 94,5%.

Питання якості знань випускників загальноосвітніх навчальних закладів за результатами ЗНО-2014 учасникам засідання висвітлила Любов Якименко, завідуюча відділом тестових технологій та ЗНО КЗ «Група моніторингу системи освіти, господарського обслуговування та аудиту установ освіти області», наголосивши, що ЗНО стало важливою і невід’ємною складовою освітньої системи держави, користується постійною підтримкою громадськості та освітянської спільноти і є найбільш успішною реформою за всі роки незалежності України.

«Про стан запровадження інклюзивного навчання у загальноосвітніх навчальних закладах області» доповіла Світлана Волошин, методист Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області. Світлана Зіновіївна зазначила, що у цьогорічному навчальному році інклюзивним навчанням охоплено 140 дітей з особливими потребами (із них: 46 дітей-інвалідів), які навчаються у 99 класах 62 загальноосвітніх навчальних закладiв області різних нозологій. У порівнянні з минулим навчальним роком кількість дітей збільшилася на 50, класів на 34, закладів на 21.

Петро Старовойт, завідувач науково-методичним центром ІППО ЧО ознайомив присутніх із питанням «Про організацію навчально-виховного процесу у позашкільних навчальних закладах області в 2014/2015 н.р.»

 Підсумовуючи роботу засідання, Оксана Михайлівна наголосила, що особливо гострим є питання опалення у навчальних закладах. Надзвичайна увага повинна приділятися утепленню вікон, справності вхідних дверей. «Керівники шкіл зобов’язані по-господарські підійти до цього питання», - акцентувала директор Департаменту.

Також очільниця крайової освіти звернула увагу на взаємодію органів управління освітою: «Ми виконуємо єдину справу – виховуємо дітей, і тому необхідно консолідувати усі сили задля плідного результату».

На завершення Оксана Михайлівна побажала усім злагодженої, партнерської роботи, сил, здоров’я, оптимізму та натхнення.

 

 

 

Відбулася нарада з керівниками органів управління освітою, сім’єю, молоддю та спортом міських рад/райдержадміністрацій

 

 

 

 

 

 

 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Август 2017 (44)
Июль 2017 (70)
Июнь 2017 (165)
Май 2017 (284)
Апрель 2017 (288)
Март 2017 (364)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net
пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ.пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ