» » Вітання Директора Департаменту освіти і науки з Днем знань!
Інформація
  • Переглядів: 2222
  • Автор: Moderator
  • Дата: 31-08-2014, 22:01
31-08-2014, 22:01

Вітання Директора Департаменту освіти і науки з Днем знань!

Категорія: Слайдер

 
Дорогі учні та студенти, шановні вчителі та батьки!
Першовересень шкільним дзвінком єднає нас усіх у єдину родину, кличе учнів та студентів у неосяжну країну знань, а педагогів – до праці найулюбленішої, найвідповідальнішої.
Цього року це всенародне свято з присмаком смутку і болю: уся свідома українська громадськість з тривогою вслухається у серцебиття Сходу України, окресленого короткою назвою «територія АТО», де найкращі сини українського народу відстоюють її незалежність і цілісність. Гідно несуть свій громадянський, синівський обов’язок і наші земляки – буковинці – військовослужбовці та звичайні добровольці, серед яких є і представники освітянської спільноти.
У цей складний час від педагогів, їхньої громадянської позиції, професіоналізму, наполегливості й відповідальності у реалізації щоденних навчально-виховних завдань залежить дуже багато. Без перебільшення, шановні учителі, викладачі, вихователі, ваша місія у суспільстві – апостольська. Її досить чітко окреслив на Першому українському педагогічному конгресі у Львові (1935 р.) В.Пачовський: «учитель мусить бути чимсь більше як учителем – мусить бути дослідником, громадянином на весь ріст у кожнім ділі, в кожнім кроці, в кожнім слові, бо він сповняє місію апостола. Він має творити нових людей, він формує через своїх вихованців родину, місто, цілу націю». Сьогодні ми творимо Україну завтрашнього дня, і якою вона буде, залежить від того, які цінності ми зуміємо сьогодні виплекати у душах наших дітей. І цими вартостями мають бути – «єдина соборна незалежна Україна», «мир», «добро», «любов», «освіта», «правда», «чесність», «відповідальність» тощо. Саме це – першочергове завдання навчально-виховної роботи.
Шановні колеги, щиро вітаю Вас з Днем знань! Зичу міцного здоров’я, невичерпної творчої енергії, оптимізму у нелегкій справі людинотворення!
Нехай Ваша людська мудрість і професійна майстерність допомагають виконати основне завдання освітянина – світлом власного розуму і серця запалювати до пізнання, праці, творчості світильники душ ваших учнів. 
Дорогі учні, студенти! Навчання – нелегка праця, але тому й успіхи в ній приносять величезне інтелектуальне та моральне задоволення, відкривають нові горизонти особистісних звершень. Немає більшої перемоги, як перемога над самим собою. Щоденне добросовісне виконання своїх учнівських, студентських обов’язків – шлях до оволодіння професією, у якій зможете самореалізуватись як особистість і принести користь рідному народові. Бажаю Вам щоденних перемог на шляху до цієї заповітної мрії!
Найщиріші вітання шановним батькам, бабусям та дідусям! Збувається мрія ваших родин – діти згодом своєю працею прославлятимуть родовід, віддаючи отримані знання й уміння рідній державі. Нехай хвилини радості від успіхів ваших дітей, гордості за їхні досягнення будуть частими гостями у нелегких життєвих буднях.
Зичу усім нам мирного неба, злагоди і взаєморозуміння, Божого благословення у всіх добрих починаннях!

З повагою, 
директор Департаменту                   Оксана Палійчук               
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Вересень 2020 (54)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше